Registrikaart · Äriregistri kanne 10794656
ALLIK-TRANS osaühing
- Registrikood10794656
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20251 999 733 €
- KMKR numberEE100708532
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ALLIK-TRANS osaühing
- Registrikood
- 10794656
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.08.2001
- KMKR number
- EE100708532
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Aisa tn 2-14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 1 999 733 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 735 844 € → 1 999 733 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253425720
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 1 976 040 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1 976 040 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 480 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 11 213 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 701 319 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 22 045 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 480 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 498 187 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 35 505 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 480 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 401 215 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 30 297 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 563 128 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 33 417 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 361 678 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 30 155 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 548 947 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 47 136 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 999 733 € | 735 844 € | 546 172 € | 431 512 € | 1 596 545 € | 1 391 833 € | 1 596 083 € |
| Ärikasum enne makse | 939 132 € | 102 009 € | −162 561 € | −2172 € | 184 211 € | 128 651 € | 299 764 € |
| Aruandeaasta kasum | 939 132 € | 102 009 € | −162 561 € | −2172 € | 159 596 € | 120 511 € | 283 921 € |
| Tööjõukulud | 329 451 € | 237 531 € | 191 572 € | 195 375 € | 278 258 € | 280 887 € | 214 763 € |
| Varad kokku | 2 200 888 € | 1 259 774 € | 1 130 974 € | 1 304 501 € | 1 310 590 € | 1 306 310 € | 1 200 077 € |
| sh käibevarad | 1 482 568 € | 702 321 € | 530 575 € | 645 348 € | 639 475 € | 653 930 € | 583 489 € |
| sh raha | 1 172 384 € | 350 260 € | 256 173 € | 298 845 € | 503 388 € | 465 015 € | 328 434 € |
| Omakapital | 2 124 946 € | 1 185 814 € | 1 083 805 € | 1 246 366 € | 1 248 538 € | 1 188 942 € | 1 118 431 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 9586 € | 9586 € | 9586 € | 9586 € | 9586 € | 9586 € | 9586 € |
| Lühiajalised kohustised | 75 942 € | 73 960 € | 47 169 € | 58 135 € | 62 052 € | 104 046 € | 80 239 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 322 € | 1407 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 8 | 11 | 10 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 94,1 % | 95,8 % | 95,5 % | 95,3 % | 91,0 % | 93,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,0 % | 13,9 % | −29,8 % | −0,5 % | 10,0 % | 8,7 % | 17,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.