Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10802924

Sermet OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10802924
  • Asutatud2001 (24 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025165 576 €
  • KMKR numberEE100723740

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200120062011201620212026Asutatud 07.11.2001Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.11.2001 2001, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sermet OÜ
Registrikood
10802924
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.11.2001
KMKR number
EE100723740
Aadress
Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Tõrvalille tn 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg24 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu165 576 €+16,1
Müügitulu muutus123 908 € → 165 576 €+10,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25531Mehaaniline metallitöötlusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €41 tuh €83 tuh €124 tuh €166 tuh €201920202021202220232024165 576 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 165 576 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025165 576 €
2024Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025123 908 €
2023Müüritööd EMTAK 2008101 967 €
2022Müüritööd EMTAK 2008124 878 €
2021Müüritööd EMTAK 200831 716 €
2020Müüritööd EMTAK 200821 487 €
2019Müüritööd EMTAK 200827 727 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222009220102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20161
20151
20141
20131
20121
20112
20102
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu165 576 €123 908 €101 967 €124 878 €31 716 €21 487 €27 727 €
Ärikasum enne makse69 810 €45 687 €34 013 €31 235 €7734 €10 754 €9168 €
Aruandeaasta kasum69 810 €45 687 €34 013 €31 235 €7734 €10 754 €9168 €
Varad kokku249 200 €175 840 €127 811 €100 567 €61 115 €54 887 €43 117 €
sh käibevarad249 200 €175 840 €127 811 €99 377 €55 579 €46 188 €31 254 €
sh raha225 175 €137 461 €112 954 €77 603 €53 783 €42 306 €20 666 €
Omakapital236 109 €166 299 €120 613 €86 600 €55 365 €47 631 €36 877 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised13 091 €9541 €7198 €13 967 €5750 €7256 €6240 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest94,7 %94,6 %94,4 %86,1 %90,6 %86,8 %85,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust42,2 %36,9 %33,4 %25,0 %24,4 %50,0 %33,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang