Registrikaart · Äriregistri kanne 10805733
Elcomex Trade Osaühing
- Registrikood10805733
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202553 614 €
- KMKR numberEE100721564
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Elcomex Trade Osaühing
- Registrikood
- 10805733
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.09.2001
- KMKR number
- EE100721564
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kivila tn 17-123
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Juri Avdoškin | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Juri Avdoškin | Juhatuse liige | 02.01.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Juri Avdoškin | otsene osalus | 04.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 53 614 € | +11,6 | |
| Müügitulu muutus | 9178 € → 53 614 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726160842
- Mobiil+3725160088
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33111 | Metalltoodete remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metalltoodete remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 53 614 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 53 614 € |
| 2024 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 9178 € |
| 2023 | Relva- ja laskemoonatootmine EMTAK 2008 | 62 469 € |
| 2022 | Relva- ja laskemoonatootmine EMTAK 2008 | 36 495 € |
| 2021 | Relva- ja laskemoonatootmine EMTAK 2008 | 113 077 € |
| 2020 | Relva- ja laskemoonatootmine EMTAK 2008 | 215 099 € |
| 2019 | Relva- ja laskemoonatootmine EMTAK 2008 | 45 340 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 8204 € ehk 89 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 8204 € |
| Eesti | 974 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 614 € | 9178 € | 62 469 € | 36 495 € | 113 077 € | 215 099 € | 45 340 € |
| Ärikasum | 5403 € | −27 909 € | −68 433 € | −45 256 € | 21 799 € | 41 115 € | −19 677 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5405 € | −27 905 € | −67 949 € | −21 861 € | 23 990 € | 36 870 € | −9578 € |
| Aruandeaasta kasum | 3008 € | −28 168 € | −70 042 € | −22 386 € | 21 935 € | 34 159 € | −12 279 € |
| Tööjõukulud | 18 381 € | 9617 € | 19 084 € | 7290 € | 33 928 € | 25 176 € | 31 240 € |
| Põhivarade kulum | 1340 € | 2012 € | 2080 € | 5817 € | 7674 € | 6980 € | 6729 € |
| Varad kokku | 75 608 € | 84 160 € | 111 797 € | 195 954 € | 239 529 € | 228 739 € | 207 145 € |
| sh käibevarad | 75 608 € | 82 820 € | 108 445 € | 190 522 € | 231 467 € | 213 003 € | 188 216 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 1340 € | 3352 € | 5432 € | 8062 € | 15 736 € | 18 929 € |
| sh raha | 15 387 € | 2682 € | 47 948 € | 75 457 € | 95 572 € | 113 798 € | 44 941 € |
| Omakapital | 74 892 € | 80 384 € | 110 166 € | 191 874 € | 217 486 € | 207 481 € | 186 422 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 69 072 € | 105 740 € | 177 396 € | 211 448 € | 192 739 € | 170 510 € | 195 889 € |
| Lühiajalised kohustised | 716 € | 3776 € | 1631 € | 4080 € | 22 043 € | 17 332 € | 11 662 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 3926 € | 9061 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 6743 € | −25 897 € | −66 353 € | −39 439 € | 29 473 € | 48 095 € | −12 948 € |
| Aruanne esitatud | 30.04.2026 | 20.05.2025 | 31.05.2024 | 11.05.2023 | 15.06.2022 | 25.06.2021 | 08.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 95,5 % | 98,5 % | 97,9 % | 90,8 % | 90,7 % | 90,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,6 % | −306,9 % | −112,1 % | −61,3 % | 19,4 % | 15,9 % | −27,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.