D.B. INVESTMENTS OSAÜHING
- Registrikood10808602
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202526 480 €
- KMKR numberEE100722136
Üldandmed
- Ärinimi
- D.B. INVESTMENTS OSAÜHING
- Registrikood
- 10808602
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.10.2001
- KMKR number
- EE100722136
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Kelvingi küla, Serva tee 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 26 480 € | +8,7 |
| Müügitulu muutus | 44 259 € → 26 480 € | -12,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90209 | Muude esinejate lavaline tegevus | Põhitegevusala |
| 85519 | Muu spordiõpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude esinejate lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 19 460 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude esinejate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 19 460 € |
| 2025 | Muu spordiõpe EMTAK 2025 | 7020 € |
| 2024 | Muude esinejate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 36 587 € |
| 2024 | Muu spordiõpe EMTAK 2025 | 7672 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 20 977 € |
| 2023 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 6960 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 15 737 € |
| 2022 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 7760 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 10 227 € |
| 2021 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 5222 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 12 214 € |
| 2020 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 7490 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 33 720 € |
| 2019 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 4470 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 480 € | 44 259 € | 27 937 € | 23 497 € | 15 449 € | 19 704 € | 38 190 € |
| Ärikasum enne makse | 15,00 € | 3956 € | 541 € | −120 € | 2702 € | 567 € | −4217 € |
| Aruandeaasta kasum | 15,00 € | 3956 € | 541 € | −120 € | 2702 € | 567 € | −4217 € |
| Tööjõukulud | 980 € | 4987 € | 3561 € | 3463 € | 3508 € | 1913 € | 9277 € |
| Varad kokku | 18 115 € | 27 615 € | 21 837 € | 8196 € | 8224 € | 4402 € | 12 967 € |
| sh käibevarad | 7603 € | 14 763 € | 6504 € | 2574 € | 1765 € | 4402 € | 12 967 € |
| sh raha | 5727 € | 7488 € | 1471 € | 714 € | 551 € | 3361 € | 3525 € |
| Omakapital | 7247 € | 7232 € | 3276 € | 2735 € | 2855 € | 660 € | 93,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5500 € | 12 558 € | 8491 € | 5461 € | 5369 € | 3742 € | 12 874 € |
| Pikaajalised kohustised | 5368 € | 7825 € | 10 070 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,0 % | 26,2 % | 15,0 % | 33,4 % | 34,7 % | 15,0 % | 0,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 8,9 % | 1,9 % | -0,5 % | 17,5 % | 2,9 % | -11,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.