Registrikaart · Äriregistri kanne 10810071
EPS Teenus OÜ
- Registrikood10810071
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202544 677 €
- KMKR numberEE100721302
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EPS Teenus OÜ
- Registrikood
- 10810071
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.10.2001
- KMKR number
- EE100721302
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Räägu tn 55-3
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Priit Sassian | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Priit Sassian | Juhatuse liige | 04.08.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Priit Sassian | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 44 677 € | +10,8 | |
| Müügitulu muutus | 43 909 € → 44 677 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 33 689 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 33 689 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 866 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 122 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 31 851 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 058 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 28 026 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 783 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 28 395 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 620 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 18 841 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 905 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 18 451 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 691 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 343 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 10 747 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 677 € | 43 909 € | 38 809 € | 40 015 € | 34 746 € | 29 142 € | 26 090 € |
| Ärikasum | 28 068 € | 22 531 € | 24 282 € | 5769 € | 10 196 € | 3759 € | 10 144 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 28 640 € | 25 088 € | 24 933 € | 6550 € | 10 202 € | 3766 € | 10 153 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 640 € | 12 588 € | 24 933 € | 6550 € | 10 202 € | 3766 € | 10 153 € |
| Tööjõukulud | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 813 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 145 771 € | 138 324 € | 159 965 € | 146 628 € | 140 019 € | 130 971 € | 125 645 € |
| sh käibevarad | 98 405 € | 90 958 € | 112 599 € | 99 262 € | 110 563 € | 101 515 € | 96 189 € |
| sh põhivarad | 47 366 € | 47 366 € | 47 366 € | 47 366 € | 29 456 € | 29 456 € | 29 456 € |
| sh raha | 61 773 € | 55 298 € | 88 202 € | 73 201 € | 80 723 € | 79 029 € | 90 701 € |
| Omakapital | 138 578 € | 109 938 € | 147 350 € | 122 417 € | 115 867 € | 105 665 € | 101 899 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 107 082 € | 94 494 € | 119 561 € | 113 011 € | 102 809 € | 99 043 € | 88 890 € |
| Lühiajalised kohustised | 7193 € | 28 386 € | 12 615 € | 24 211 € | 24 152 € | 25 306 € | 23 746 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 19.06.2025 | 14.06.2024 | 16.06.2023 | 19.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 79,5 % | 92,1 % | 83,5 % | 82,8 % | 80,7 % | 81,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 64,1 % | 28,7 % | 64,2 % | 16,4 % | 29,4 % | 12,9 % | 38,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.