Registrikaart · Äriregistri kanne 10813039
Osaühing Meie Pubi
- Registrikood10813039
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 2025322 996 €
- KMKR numberEE100761090
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Meie Pubi
- Registrikood
- 10813039
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.11.2001
- KMKR number
- EE100761090
- Osa- või aktsiakapital
- 5750 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 15
- Aadress kehtib alates
- 04.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aare Hallop | 40 % · 2300 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Raul Juur | 40 % · 2300 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Margus Konno | 20 % · 1150 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raul Juur | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Aare Hallop | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Margus Konno | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aare Hallop | otsene osalus | 04.09.2018 |
| Margus Konno | otsene osalus | 04.09.2018 |
| Raul Juur | otsene osalus | 04.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 322 996 € | +18,7 | |
| Müügitulu muutus | 484 162 € → 322 996 € | -10 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725260408
- Telefon+3724894700
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 321 057 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 321 057 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1939 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 479 147 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5015 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 526 430 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1883 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 467 285 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2140 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 284 430 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1420 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 326 498 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 200 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 419 475 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2236 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.03.2005 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 584 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 468 841 € |
| Läti | 584 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 16 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 20 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 15 |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 13 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 13 |
| 2010 | 15 |
| 2009 | 17 |
| 2008 | 17 |
| 2007 | 16 |
| 2006 | 14 |
| 2005 | 13 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 15 |
| 2002 | 13 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 322 996 € | 484 162 € | 528 313 € | 469 425 € | 285 850 € | 326 698 € | 421 711 € |
| Ärikasum | −52 010 € | −23 549 € | 21 956 € | −14 961 € | −15 185 € | −6336 € | −4526 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −52 010 € | −23 549 € | 21 956 € | −14 961 € | −15 185 € | −6336 € | −4526 € |
| Aruandeaasta kasum | −52 010 € | −23 549 € | 21 956 € | −14 961 € | −15 185 € | −6336 € | −4526 € |
| Tööjõukulud | 208 517 € | 275 182 € | 253 737 € | 239 852 € | 196 983 € | 197 317 € | 200 667 € |
| Põhivarade kulum | 3090 € | 1697 € | 1696 € | 1579 € | 1612 € | 3860 € | 3363 € |
| Varad kokku | 39 286 € | 63 789 € | 85 969 € | 61 826 € | 67 859 € | 80 728 € | 90 262 € |
| sh käibevarad | 1489 € | 24 102 € | 46 335 € | 20 496 € | 26 490 € | 37 747 € | 45 166 € |
| sh põhivarad | 37 797 € | 39 687 € | 39 634 € | 41 330 € | 41 369 € | 42 981 € | 45 096 € |
| sh raha | 1192 € | 14 882 € | 35 551 € | 10 617 € | 18 671 € | 30 267 € | 35 370 € |
| Omakapital | −45 396 € | 6615 € | 30 163 € | 8207 € | 23 168 € | 38 353 € | 44 689 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5750 € | 5750 € | 5750 € | 5750 € | 5750 € | 5750 € | 5750 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 289 € | 23 839 € | 1882 € | 16 843 € | 32 028 € | 38 364 € | 42 890 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 682 € | 57 174 € | 55 806 € | 53 619 € | 44 691 € | 42 375 € | 45 573 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 17 | 16 | 16 | 15 | 15 | 20 |
| Ärikasum enne kulumit | −48 920 € | −21 852 € | 23 652 € | −13 382 € | −13 573 € | −2476 € | −1163 € |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 06.06.2025 | 18.05.2024 | 18.04.2023 | 08.04.2022 | 04.05.2021 | 07.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −115,6 % | 10,4 % | 35,1 % | 13,3 % | 34,1 % | 47,5 % | 49,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −16,1 % | −4,9 % | 4,2 % | −3,2 % | −5,3 % | −1,9 % | −1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.