Registrikaart · Äriregistri kanne 10813974
Osaühing Einby Ehitus
- Registrikood10813974
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025441 799 €
- KMKR numberEE100754324
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Einby Ehitus
- Registrikood
- 10813974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.11.2001
- KMKR number
- EE100754324
- Osa- või aktsiakapital
- 15 338 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Promenaadi tn 18
- Aadress kehtib alates
- 10.11.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ahti Jõgisalu | 100 % · 15 338 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ahti Jõgisalu | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ahti Jõgisalu | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 441 799 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 705 360 € → 441 799 € | -11,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725079872
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33201 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | Põhitegevusala |
| 4332 | Ehituspuusepatoodete paigaldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 346 546 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025 | 346 546 € |
| 2025 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2025 | 95 253 € |
| 2024 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025 | 675 000 € |
| 2024 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2025 | 30 360 € |
| 2023 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 172 694 € |
| 2023 | Katusetööd EMTAK 2008 | 47 359 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 42 160 € |
| 2023 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 17 104 € |
| 2022 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 331 644 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 152 975 € |
| 2022 | Katusetööd EMTAK 2008 | 80 829 € |
| 2022 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 9200 € |
| 2021 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 259 115 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 134 021 € |
| 2021 | Katusetööd EMTAK 2008 | 60 000 € |
| 2021 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 58 356 € |
| 2020 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 260 000 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 148 000 € |
| 2020 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 31 754 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 269 184 € |
| 2019 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 177 350 € |
| 2019 | Ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 42 728 € |
| 2019 | Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 2219 € |
| 2019 | Katusetööd EMTAK 2008 | 2000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.10.2004 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 77 858 € ehk 28 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 201 459 € |
| Läti | 41 005 € |
| Soome | 26 047 € |
| Norra | 10 806 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 441 799 € | 705 360 € | 279 317 € | 574 648 € | 511 492 € | 439 754 € | 493 481 € |
| Ärikasum | 53 644 € | 212 381 € | −4890 € | 55 513 € | 59 699 € | 58 376 € | 69 220 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 56 821 € | 214 394 € | −5860 € | 54 458 € | 59 706 € | 58 383 € | 69 227 € |
| Aruandeaasta kasum | 42 718 € | 192 439 € | −11 680 € | 49 802 € | 47 895 € | 46 285 € | 56 842 € |
| Tööjõukulud | 180 736 € | 233 104 € | 138 465 € | 242 746 € | 221 049 € | 194 192 € | 238 121 € |
| Põhivarade kulum | 12 569 € | 20 594 € | 31 146 € | 32 879 € | 24 418 € | 24 545 € | 14 871 € |
| Varad kokku | 277 692 € | 259 109 € | 162 717 € | 230 171 € | 169 685 € | 163 322 € | 164 284 € |
| sh käibevarad | 259 390 € | 234 678 € | 117 692 € | 154 867 € | 114 531 € | 93 894 € | 73 320 € |
| sh põhivarad | 18 302 € | 24 431 € | 45 025 € | 75 304 € | 55 154 € | 69 428 € | 90 964 € |
| sh raha | 208 467 € | 152 063 € | 85 338 € | 83 142 € | 104 727 € | 75 894 € | 46 537 € |
| Omakapital | 216 914 € | 223 930 € | 121 493 € | 158 141 € | 128 277 € | 130 382 € | 134 098 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 158 858 € | 16 155 € | 117 835 € | 93 001 € | 65 044 € | 67 225 € | 60 384 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 778 € | 35 179 € | 32 579 € | 41 246 € | 41 408 € | 32 940 € | 30 186 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 8645 € | 30 784 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 8 | 6 | 8 | 9 | 8 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | 66 213 € | 232 975 € | 26 256 € | 88 392 € | 84 117 € | 82 921 € | 84 091 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 28.03.2024 | 20.04.2023 | 27.05.2022 | 04.05.2021 | 16.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,1 % | 86,4 % | 74,7 % | 68,7 % | 75,6 % | 79,8 % | 81,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,7 % | 27,3 % | −4,2 % | 8,7 % | 9,4 % | 10,5 % | 11,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.