DataCatering OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 182 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10814100
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 202529
- Müügitulu 20254 498 544 €
- KMKR numberEE100730432
Üldandmed
- Ärinimi
- DataCatering OÜ
- Registrikood
- 10814100
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.11.2001
- KMKR number
- EE100730432
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
83/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 29 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 4 498 544 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 4 884 581 € → 4 498 544 € | -2,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726816301
- Telefon +3726816300
- Veebileht datacatering.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62202 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus teenis ettevõte 2025. aastal 4 498 544 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 4 498 544 € |
| 2024 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 4 884 581 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 4 303 399 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 485 297 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 2 278 783 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 383 718 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 1 709 671 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 412 894 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 1 658 911 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 465 489 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 1 312 581 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 782 715 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 29 |
| 2024 | 32 |
| 2023 | 27 |
| 2022 | 24 |
| 2021 | 24 |
| 2020 | 25 |
| 2019 | 24 |
| 2018 | 25 |
| 2017 | 24 |
| 2016 | 17 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 11 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 11 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 11 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 498 544 € | 4 884 581 € | 4 788 696 € | 2 662 501 € | 2 122 565 € | 2 124 400 € | 2 095 296 € |
| Ärikasum enne makse | 1 190 156 € | 1 595 642 € | 1 852 246 € | 527 863 € | 328 655 € | 380 426 € | 391 894 € |
| Aruandeaasta kasum | 933 743 € | 1 211 159 € | 1 704 526 € | 448 460 € | 267 588 € | 317 399 € | 322 066 € |
| Tööjõukulud | 1 875 912 € | 1 903 205 € | 1 506 964 € | 1 271 794 € | 1 078 297 € | 974 816 € | 867 661 € |
| Varad kokku | 1 841 134 € | 1 974 130 € | 2 314 940 € | 1 501 493 € | 1 022 035 € | 1 199 584 € | 1 071 511 € |
| sh käibevarad | 1 798 206 € | 1 920 927 € | 2 231 069 € | 1 396 939 € | 906 525 € | 1 096 040 € | 1 026 369 € |
| sh raha | 1 271 054 € | 765 361 € | 1 631 458 € | 948 370 € | 637 110 € | 493 830 € | 455 244 € |
| Omakapital | 1 247 912 € | 1 223 268 € | 1 720 270 € | 728 769 € | 704 743 € | 763 655 € | 745 769 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5100 € | 5100 € | 5100 € | 5100 € | 5100 € | 5100 € | 5100 € |
| Lühiajalised kohustised | 593 222 € | 750 862 € | 594 670 € | 772 724 € | 317 292 € | 435 929 € | 325 742 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 29 | 32 | 27 | 24 | 24 | 25 | 24 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,8 % | 62,0 % | 74,3 % | 48,5 % | 69,0 % | 63,7 % | 69,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,8 % | 24,8 % | 35,6 % | 16,8 % | 12,6 % | 14,9 % | 15,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.