Registrikaart · Äriregistri kanne 10815401
OÜ Nederma-Netsaja Põllumajandussaadused
- Registrikood10815401
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 04.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- OÜ Nederma-Netsaja Põllumajandussaadused
- Registrikood
- 10815401
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.11.2001
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Voolu tn 4
- Aadress kehtib alates
- 26.10.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Viive Nau | 51,02 % · 1304 € | Ainuomand | 17.01.2024 |
| Anton Ojaäär | 48,98 % · 1252 € | Ainuomand | 17.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Nau | Juhatuse liige | 16.01.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anton Ojaäär | otsene osalus | 20.10.2026 |
| Viive Nau | otsene osalus | 20.10.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 5000 € → 0,00 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77311 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 5000 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 14,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 5000 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (20 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 5000 € | — | — | — | 0,00 € | 14,00 € |
| Ärikasum | −13 234 € | 1602 € | −170 € | −820 € | −31,00 € | −105 690 € | −125 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 601 € | 2505 € | 686 € | −808 € | −56,00 € | −105 693 € | −125 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 601 € | 2505 € | 686 € | −808 € | −56,00 € | −105 693 € | −125 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 13 100 € | 2642 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 108 000 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 196 752 € | 232 807 € | 127 144 € | 126 728 € | 130 282 € | 128 134 € | 233 177 € |
| sh käibevarad | 4756 € | 35 061 € | 52 006 € | 69 140 € | 80 194 € | 78 046 € | 75 089 € |
| sh põhivarad | 191 996 € | 197 746 € | 75 138 € | 57 588 € | 50 088 € | 50 088 € | 158 088 € |
| sh raha | 1959 € | 19 612 € | 51 138 € | 65 492 € | 49 860 € | 22 470 € | 24 955 € |
| Omakapital | 117 048 € | 129 649 € | 127 144 € | 126 458 € | 127 266 € | 127 322 € | 233 015 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 127 093 € | 124 588 € | 123 902 € | 124 710 € | 124 766 € | 230 459 € | 230 584 € |
| Lühiajalised kohustised | 59 864 € | 83 318 € | 0,00 € | 270 € | 3016 € | 812 € | 162 € |
| Pikaajalised kohustised | 19 840 € | 19 840 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −134 € | 4244 € | — | −820 € | −31,00 € | 2310 € | −125 € |
| Aruanne esitatud | 28.03.2026 | 29.05.2025 | 03.04.2024 | 30.06.2023 | 22.12.2022 | 07.10.2021 | 30.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,5 % | 55,7 % | 100,0 % | 99,8 % | 97,7 % | 99,4 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 50,1 % | — | — | — | — | −892,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 04.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 04.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 02.11.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Aadress Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kitsas tn 18-7 Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Voolu tn 4 Äriregister - 26.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Tegelikud kasusaajad Anton Ojaäär, Meelis Nau, Viive Nau Anton Ojaäär, Anton Ojaäär, Meelis Nau, Viive Nau, Viive Nau Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.