Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10817340

BTF2 Alfa OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10817340
  • Asutatud2001 (24 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025920 €
  • KMKR numberEE101917746
  • Sellel aadressil on registreeritud 78 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200120062011201620212026Asutatud 28.12.2001Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.12.2001 2001, Esimene aruanne 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
BTF2 Alfa OÜ
Registrikood
10817340
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.12.2001
KMKR number
EE101917746
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 25

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg24 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu920 €0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €852 €1703 €2555 €3406 €2019202020213406 €20222023ei kajastu2024920 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 920 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025920 €
2023Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008434 €
2023Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008358 €
2022Metsavarumine EMTAK 20083397 €
2022Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20089,00 €
2021Metsavarumine EMTAK 2008150 €
2021Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20089,00 €
2020Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20085,00 €
2019Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20085,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20040
20030
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu920 €0,00 €792 €3406 €159 €5,00 €5,00 €
Ärikasum enne makse−258 478 €−115 173 €255 420 €261 440 €178 329 €−75 299 €44 461 €
Aruandeaasta kasum−258 478 €−115 173 €255 420 €261 440 €178 329 €−75 299 €44 461 €
Varad kokku6 718 165 €3 081 671 €3 000 602 €2 769 980 €2 413 024 €2 119 975 €2 016 170 €
sh käibevarad13 218 €4910 €4291 €7606 €4185 €10 061 €18 138 €
sh raha1286 €992 €1043 €4847 €2491 €6989 €3085 €
Omakapital1 228 595 €707 286 €822 459 €567 039 €305 599 €127 270 €202 569 €
sh osa- või aktsiakapital2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €
Lühiajalised kohustised5467 €4206 €4093 €6192 €2353 €3600 €2460 €
Pikaajalised kohustised5 484 103 €2 370 179 €2 174 050 €2 196 749 €2 105 072 €1 989 105 €1 811 141 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest18,3 %23,0 %27,4 %20,5 %12,7 %6,0 %10,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−28 095,4 %32 250,0 %7675,9 %112 156,6 %−1 505 980,0 %889 220,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang