Registrikaart · Äriregistri kanne 10818492
osaühing Wanner Invest
- Registrikood10818492
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202532 900 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Wanner Invest
- Registrikood
- 10818492
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2001
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7-96
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Elmo Haabu | 100 % · 12 782 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Elmo Haabu | Juhatuse liige | 23.11.2001 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Elmo Haabu | otsene osalus | 25.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 32 900 € | +9,6 | |
| Müügitulu muutus | 30 000 € → 32 900 € | +2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725145146
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 32 900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 32 900 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 000 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 30 000 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 900 € | 30 000 € | 30 000 € | 29 000 € | — | — | — |
| Ärikasum | 31 596 € | 27 989 € | 25 302 € | 32 768 € | 24 079 € | −140 € | −656 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 60 430 € | 48 389 € | 32 675 € | −50 050 € | 30 968 € | −1912 € | 12 149 € |
| Aruandeaasta kasum | 60 430 € | 48 389 € | 32 675 € | −50 050 € | 30 968 € | −1912 € | 12 149 € |
| Varad kokku | 144 572 € | 96 457 € | 204 603 € | 187 411 € | 237 068 € | 197 700 € | 199 612 € |
| sh käibevarad | 144 572 € | 96 457 € | 204 603 € | 187 411 € | 237 068 € | 197 700 € | 199 612 € |
| sh raha | 26 254 € | 3794 € | 70 076 € | 90 292 € | 36 515 € | 82 085 € | 157 656 € |
| Omakapital | 132 720 € | 72 290 € | 23 901 € | −8774 € | 41 276 € | 10 308 € | 12 220 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 58 230 € | 9841 € | −22 834 € | 27 216 € | −3752 € | −1840 € | −13 989 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 852 € | 24 167 € | 180 702 € | 196 185 € | 195 792 € | 187 392 € | 187 392 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 15.06.2025 | 19.06.2024 | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 23.05.2021 | 27.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,8 % | 74,9 % | 11,7 % | −4,7 % | 17,4 % | 5,2 % | 6,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 183,7 % | 161,3 % | 108,9 % | −172,6 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.