Registrikaart · Äriregistri kanne 10818836
osaühing STABICO
- Registrikood10818836
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024125 036 €
- KMKR numberEE100727445
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5040 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing STABICO
- Registrikood
- 10818836
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2001
- KMKR number
- EE100727445
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Planeedi tn 2-29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 125 036 € | +14,9 | |
| Müügitulu muutus | 198 011 € → 125 036 € | -11,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 5040 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255530879
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 125 036 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 125 036 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 196 816 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1195 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 304 023 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2177 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 266 258 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 416 533 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 476 658 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 18 |
| 2015 | 22 |
| 2014 | 17 |
| 2013 | 13 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 036 € | 198 011 € | 306 200 € | 266 258 € | 416 533 € | 476 658 € |
| Ärikasum enne makse | 2597 € | 10 068 € | 28 906 € | 5317 € | 6737 € | 11 730 € |
| Aruandeaasta kasum | 2597 € | 9980 € | 28 906 € | 5317 € | 1153 € | 11 730 € |
| Tööjõukulud | 24 246 € | 34 266 € | 35 335 € | 30 855 € | 65 178 € | 84 618 € |
| Varad kokku | 125 268 € | 154 304 € | 152 342 € | 160 043 € | 169 317 € | 185 323 € |
| sh käibevarad | 118 973 € | 145 821 € | 141 672 € | 160 043 € | 157 190 € | 155 678 € |
| sh raha | 310 € | 8,00 € | 10,00 € | 46,00 € | 392 € | 185 € |
| Omakapital | 105 670 € | 103 073 € | 93 630 € | 64 945 € | 59 628 € | 68 475 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 813 € | 19 813 € | 19 813 € | 19 813 € | 19 813 € | 19 813 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 598 € | 51 231 € | 58 712 € | 95 098 € | 109 689 € | 102 752 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 14 096 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,4 % | 66,8 % | 61,5 % | 40,6 % | 35,2 % | 36,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 5,0 % | 9,4 % | 2,0 % | 0,3 % | 2,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5040 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.