Registrikaart · Äriregistri kanne 10821991
kyte.ee OÜ
- Registrikood10821991
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 20251 445 792 €
- KMKR numberEE100730694
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- kyte.ee OÜ
- Registrikood
- 10821991
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.12.2001
- KMKR number
- EE100730694
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Lepatriinu tee 8
- Aadress kehtib alates
- 11.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: OÜ SEMINARIUM | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: AINAR SALME | 25 % · 639 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: ANDRUS RINGVEE | 25 % · 639 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
| Ainar Salme | Juhatuse liige | 11.09.2023 |
| Elvar Alasi | Juhatuse liige | 11.09.2023 |
| Andrus Ringvee | Juhatuse liige | 11.09.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| ANDRUS RINGVEE | otsene osalus | 24.10.2018 |
| AINAR SALME | otsene osalus | 24.10.2018 |
| Elvar Alasi | kaudne osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 1 445 792 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 241 292 € → 1 445 792 € | +4,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726776600
- Veebilehtkyte.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4322 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | Põhitegevusala |
| 46841 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | |
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 1 181 089 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 1 181 089 € |
| 2025 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 261 823 € |
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 2880 € |
| 2024 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 1 189 690 € |
| 2024 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 48 362 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 3240 € |
| 2023 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 193 748 € |
| 2023 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 54 648 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 1870 € |
| 2022 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 124 587 € |
| 2022 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 71 029 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 3127 € |
| 2021 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 032 891 € |
| 2021 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 65 288 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 4843 € |
| 2020 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 715 910 € |
| 2020 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 156 994 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 3682 € |
| 2019 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 864 223 € |
| 2019 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 144 301 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 1850 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Fluoritud kasvuhoonegaase või nende alternatiive sisaldavate toodete, seadmete või süsteemide käitlemisluba Keskkond | Tegevusluba | Kehtiv | 10.10.2024 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 26.01.2009 |
| Ehitise audit | Majandustegevusteade | Kehtiv | 26.01.2009 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.06.2015 |
| Gaasitööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 21.05.2010 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.09.2010 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 26.01.2009 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2285 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 443 507 € |
| Läti | 2285 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 445 792 € | 1 241 292 € | 1 250 266 € | 1 198 743 € | 1 103 022 € | 876 586 € | 1 010 374 € |
| Ärikasum | 14 108 € | 9916 € | 26 996 € | 29 983 € | 40 030 € | −5891 € | 12 537 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9313 € | 2156 € | 21 212 € | 26 747 € | 37 789 € | −7396 € | 10 880 € |
| Aruandeaasta kasum | 9313 € | 2156 € | 21 212 € | 26 747 € | 37 789 € | −7396 € | 10 880 € |
| Tööjõukulud | 243 266 € | 223 482 € | 190 384 € | 159 787 € | 158 609 € | 131 637 € | 162 806 € |
| Põhivarade kulum | 16 486 € | 15 710 € | 19 582 € | 9560 € | 4882 € | 5996 € | 7556 € |
| Varad kokku | 390 013 € | 364 299 € | 379 021 € | 342 977 € | 353 957 € | 271 484 € | 262 660 € |
| sh käibevarad | 286 160 € | 243 960 € | 264 750 € | 238 861 € | 325 035 € | 246 044 € | 234 224 € |
| sh põhivarad | 103 853 € | 120 339 € | 114 271 € | 104 116 € | 28 922 € | 25 440 € | 28 436 € |
| sh raha | 49 812 € | 70 651 € | 71 609 € | 30 020 € | 33 460 € | 34 037 € | 27 978 € |
| Omakapital | 213 196 € | 203 883 € | 201 727 € | 180 515 € | 153 768 € | 115 979 € | 123 375 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 201 071 € | 198 915 € | 177 703 € | 150 956 € | 113 167 € | 120 563 € | 109 683 € |
| Lühiajalised kohustised | 176 817 € | 160 416 € | 177 294 € | 162 462 € | 200 189 € | 155 505 € | 139 285 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 10 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Ärikasum enne kulumit | 30 594 € | 25 626 € | 46 578 € | 39 543 € | 44 912 € | 105 € | 20 093 € |
| Aruanne esitatud | 24.06.2026 | 18.06.2025 | 25.06.2024 | 25.06.2023 | 28.04.2022 | 17.02.2022 | 05.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,7 % | 56,0 % | 53,2 % | 52,6 % | 43,4 % | 42,7 % | 47,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,2 % | 1,7 % | 2,2 % | 3,4 % | −0,8 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.