Proteenindus Osaühing
- Registrikood10827108
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024374 480 €
- KMKR numberEE100749591
Üldandmed
- Ärinimi
- Proteenindus Osaühing
- Registrikood
- 10827108
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2002
- KMKR number
- EE100749591
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rõõmu tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 374 480 € | +19,3 |
| Müügitulu muutus | 414 183 € → 374 480 € | -2,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725033228
- Telefon +3726059944
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2024. aastal 303 680 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 303 680 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 70 800 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 343 383 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 70 800 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 342 585 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 70 800 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 200 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 309 871 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 70 800 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 231 817 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 70 800 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 157 801 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 70 800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 374 480 € | 414 183 € | 413 585 € | 380 671 € | 302 617 € | 228 601 € |
| Ärikasum enne makse | 43 018 € | 75 677 € | 144 894 € | 185 347 € | 105 313 € | 16 976 € |
| Aruandeaasta kasum | 43 018 € | 75 677 € | 144 894 € | 185 347 € | 105 313 € | 16 976 € |
| Tööjõukulud | 34 798 € | 30 029 € | 42 431 € | 44 857 € | 37 003 € | 43 965 € |
| Varad kokku | 916 753 € | 571 772 € | 537 217 € | 376 543 € | 363 805 € | 340 545 € |
| sh käibevarad | 510 666 € | 71 234 € | 177 861 € | 118 149 € | 138 428 € | 64 239 € |
| sh raha | 1720 € | 1779 € | 1861 € | 4617 € | 1454 € | 71,00 € |
| Omakapital | 24 749 € | 303 731 € | 228 054 € | 83 160 € | −102 187 € | −531 944 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 71 248 € | 85 603 € | 58 602 € | 30 651 € | 29 593 € | 63 877 € |
| Pikaajalised kohustised | 820 756 € | 182 438 € | 250 561 € | 262 732 € | 436 399 € | 808 612 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,7 % | 53,1 % | 42,5 % | 22,1 % | -28,1 % | -156,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,5 % | 18,3 % | 35,0 % | 48,7 % | 34,8 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.