Registrikaart · Äriregistri kanne 10827153
Standwood OÜ
- Registrikood10827153
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 202540
- Müügitulu 20259 767 190 €
- KMKR numberEE100737422
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Standwood OÜ
- Registrikood
- 10827153
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2002
- KMKR number
- EE100737422
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Sõeru tee 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 40 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 9 767 190 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 10 657 979 € → 9 767 190 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726355600
- Veebilehtstandwood.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 9 767 190 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 9 767 190 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 10 657 979 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 10 194 998 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 14 015 260 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 10 850 383 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 6 438 779 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 3 900 298 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 40 |
| 2024 | 31 |
| 2023 | 34 |
| 2022 | 39 |
| 2021 | 49 |
| 2020 | 27 |
| 2019 | 33 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 15 |
| 2006 | 16 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 767 190 € | 10 657 979 € | 10 194 998 € | 14 015 260 € | 10 850 383 € | 6 438 779 € | 3 900 298 € |
| Ärikasum enne makse | −140 413 € | −397 846 € | 71 811 € | 1 430 796 € | 534 244 € | 37 529 € | −1 211 287 € |
| Aruandeaasta kasum | −140 413 € | −397 846 € | 71 811 € | 1 430 796 € | 534 244 € | 37 529 € | −1 211 287 € |
| Tööjõukulud | 1 410 194 € | 1 127 371 € | 1 114 179 € | 1 191 340 € | 1 168 864 € | 681 207 € | 811 972 € |
| Varad kokku | 7 626 358 € | 8 887 706 € | 10 258 770 € | 11 489 392 € | 5 719 635 € | 4 296 775 € | 3 734 594 € |
| sh käibevarad | 4 420 119 € | 5 592 883 € | 6 725 751 € | 7 760 773 € | 4 113 326 € | 3 517 409 € | 2 894 161 € |
| sh raha | 24 205 € | 112 050 € | 136 688 € | 63 605 € | 22 400 € | 13 713 € | 3147 € |
| Omakapital | 1 502 524 € | 1 642 937 € | 2 040 783 € | 1 968 972 € | 538 176 € | 3932 € | −1 533 597 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 80 620 € | 80 620 € | 80 620 € | 80 620 € | 80 620 € | 3100 € | 3100 € |
| Lühiajalised kohustised | 5 261 741 € | 5 843 400 € | 5 024 474 € | 6 102 870 € | 3 494 363 € | 2 952 081 € | 4 995 937 € |
| Pikaajalised kohustised | 862 093 € | 1 401 369 € | 3 193 513 € | 3 417 550 € | 1 687 096 € | 1 340 762 € | 272 254 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 40 | 31 | 34 | 39 | 49 | 27 | 33 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,7 % | 18,5 % | 19,9 % | 17,1 % | 9,4 % | 0,1 % | −41,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,4 % | −3,7 % | 0,7 % | 10,2 % | 4,9 % | 0,6 % | −31,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.