Registrikaart · Äriregistri kanne 10828770
Revitan Sektor OÜ
- Registrikood10828770
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202553 421 €
- KMKR numberEE101289908
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Revitan Sektor OÜ
- Registrikood
- 10828770
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.12.2001
- KMKR number
- EE101289908
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Himma küla, Suvemi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 53 421 € | +11,5 | |
| Müügitulu muutus | 92 219 € → 53 421 € | -12,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725121696
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 01431 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | |
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 43 251 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 43 251 € |
| 2025 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025 | 5800 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 3870 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 500 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 63 387 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 21 854 € |
| 2024 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025 | 5400 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 1578 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 87 569 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 12 156 € |
| 2023 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 5400 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4560 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 93 239 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 18 240 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 10 583 € |
| 2022 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 6400 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 1844 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 59 550 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 48 155 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 10 571 € |
| 2021 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 5400 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 40 773 € |
| 2020 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 5400 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 2104 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 135 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 15 139 € |
| 2019 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 6600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 421 € | 92 219 € | 109 685 € | 130 306 € | 124 851 € | 48 277 € | 47 874 € |
| Ärikasum enne makse | 88 536 € | 17 999 € | 58 291 € | 113 040 € | 2910 € | −3101 € | 6503 € |
| Aruandeaasta kasum | 88 536 € | 17 999 € | 58 291 € | 113 040 € | 2910 € | −3101 € | 6503 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 723 211 € | 1 652 099 € | 1 632 160 € | 1 607 787 € | 1 533 158 € | 1 414 614 € | 1 243 182 € |
| sh käibevarad | 360 435 € | 103 907 € | 169 390 € | 147 061 € | 79 609 € | 59 558 € | 125 765 € |
| sh raha | 69 387 € | 57 245 € | 107 600 € | 550 € | 11 565 € | 1023 € | 14 592 € |
| Omakapital | 761 937 € | 673 401 € | 655 402 € | 597 111 € | 484 071 € | 481 161 € | 484 262 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 819 405 € | 170 698 € | 848 758 € | 172 676 € | 171 087 € | 461 453 € | 457 920 € |
| Pikaajalised kohustised | 141 869 € | 808 000 € | 128 000 € | 838 000 € | 878 000 € | 472 000 € | 301 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,2 % | 40,8 % | 40,2 % | 37,1 % | 31,6 % | 34,0 % | 39,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 165,7 % | 19,5 % | 53,1 % | 86,7 % | 2,3 % | −6,4 % | 13,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.