Registrikaart · Äriregistri kanne 10831601
TRK OÜ
- Registrikood10831601
- Asutatud2001 (24 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025411 119 €
- KMKR numberEE100735288
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TRK OÜ
- Registrikood
- 10831601
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2001
- KMKR number
- EE100735288
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Lemmatsi küla, Kannistiku tee 16
- Aadress kehtib alates
- 19.10.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Raivo Kull | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raivo Kull | Juhatuse liige | 11.12.2001 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raivo Kull | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 411 119 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 484 589 € → 411 119 € | -4,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3727362966
- Veebilehtrkeskus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 411 119 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 411 119 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 484 589 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 530 389 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 508 728 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 463 370 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 529 644 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 461 218 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 06.03.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 12 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 13 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 411 119 € | 484 589 € | 530 389 € | 508 728 € | 463 370 € | 529 644 € | 461 218 € |
| Ärikasum | −16 599 € | −15 605 € | −7416 € | −3132 € | 296 € | 9512 € | −54 074 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −16 292 € | −14 982 € | −7029 € | −3124 € | 304 € | 9518 € | −53 995 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 292 € | −14 982 € | −7029 € | −3124 € | 304 € | 9518 € | −53 995 € |
| Tööjõukulud | 110 920 € | 154 270 € | 151 855 € | 142 063 € | 138 985 € | 155 599 € | 162 090 € |
| Põhivarade kulum | 2010 € | 2010 € | 2010 € | 5610 € | 4096 € | 8367 € | 16 055 € |
| Varad kokku | 300 176 € | 327 965 € | 348 856 € | 340 030 € | 339 586 € | 345 241 € | 329 934 € |
| sh käibevarad | 274 332 € | 300 111 € | 318 992 € | 308 157 € | 304 166 € | 344 293 € | 320 618 € |
| sh põhivarad | 25 844 € | 27 854 € | 29 864 € | 31 873 € | 35 420 € | 948 € | 9316 € |
| sh raha | 86 313 € | 98 631 € | 139 906 € | 118 892 € | 99 476 € | 142 090 € | 116 033 € |
| Omakapital | 275 766 € | 292 058 € | 307 040 € | 314 069 € | 317 193 € | 316 889 € | 307 370 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 289 502 € | 304 484 € | 311 513 € | 314 637 € | 314 333 € | 304 815 € | 358 809 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 410 € | 35 907 € | 41 816 € | 25 961 € | 22 393 € | 28 352 € | 22 564 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | −14 589 € | −13 595 € | −5406 € | 2478 € | 4392 € | 17 879 € | −38 019 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 25.06.2024 | 30.06.2023 | 01.07.2022 | 02.07.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 89,1 % | 88,0 % | 92,4 % | 93,4 % | 91,8 % | 93,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,0 % | −3,1 % | −1,3 % | −0,6 % | 0,1 % | 1,8 % | −11,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.