Osaühing Sila Grupp
- Registrikood10836656
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 106 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Sila Grupp
- Registrikood
- 10836656
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.01.2002
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalda tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 39 106 € | +10,3 |
| Müügitulu muutus | 39 950 € → 39 106 € | -0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258037486
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 39 106 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 39 106 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 39 950 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 28 271 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 636 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 703 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 166 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 11 447 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 106 € | 39 960 € | 28 271 € | 18 636 € | 18 703 € | 15 166 € | 11 447 € |
| Ärikasum enne makse | 22 900 € | 22 260 € | 17 361 € | 6567 € | 8797 € | 2937 € | −2827 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 900 € | 21 905 € | 17 361 € | 6214 € | 8307 € | 2487 € | −2827 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 97 051 € | 74 092 € | 55 369 € | 36 607 € | 31 615 € | 25 635 € | 24 343 € |
| sh käibevarad | 97 051 € | 9092 € | 13 047 € | 32 797 € | 26 317 € | 18 850 € | 16 084 € |
| sh raha | 96 334 € | 8033 € | 8039 € | 28 790 € | 24 994 € | 13 754 € | 13 083 € |
| Omakapital | 96 918 € | 74 018 € | 53 613 € | 36 252 € | 31 537 € | 25 030 € | 24 343 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € |
| Lühiajalised kohustised | 133 € | 74,00 € | 1756 € | 355 € | 78,00 € | 605 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 96,8 % | 99,0 % | 99,8 % | 97,6 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 58,6 % | 54,8 % | 61,4 % | 33,3 % | 44,4 % | 16,4 % | -24,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.