Registrikaart · Äriregistri kanne 10839560
Kurmutec Systems OÜ
- Registrikood10839560
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025470 798 €
- KMKR numberEE100739734
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kurmutec Systems OÜ
- Registrikood
- 10839560
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2002
- KMKR number
- EE100739734
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Liivalao tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 470 798 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 420 986 € → 470 798 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726556062
- Telefon+3726556061
- Veebilehtkurmutec.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43212 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine teenis ettevõte 2025. aastal 470 798 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025 | 470 798 € |
| 2024 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025 | 420 986 € |
| 2023 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 512 343 € |
| 2022 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 409 292 € |
| 2021 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 354 791 € |
| 2020 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 375 166 € |
| 2019 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 364 489 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 470 798 € | 420 986 € | 512 343 € | 409 292 € | 354 791 € | 375 166 € | 364 489 € |
| Ärikasum enne makse | 24 270 € | 12 687 € | 37 475 € | −13 177 € | 313 € | 520 € | 1259 € |
| Aruandeaasta kasum | 24 270 € | 12 687 € | 37 475 € | −13 177 € | 313 € | 520 € | 1259 € |
| Tööjõukulud | 191 322 € | 187 331 € | 200 753 € | 178 896 € | 136 608 € | 151 223 € | 170 335 € |
| Varad kokku | 155 699 € | 112 842 € | 97 662 € | 84 140 € | 123 112 € | 121 640 € | 147 126 € |
| sh käibevarad | 120 725 € | 86 625 € | 95 923 € | 79 668 € | 113 615 € | 102 339 € | 113 484 € |
| sh raha | 99 713 € | 65 918 € | 49 080 € | 34 786 € | 18 099 € | 11 748 € | 21 476 € |
| Omakapital | 83 708 € | 59 438 € | 46 751 € | 9276 € | 22 453 € | 22 140 € | 21 620 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| Lühiajalised kohustised | 63 835 € | 53 404 € | 50 911 € | 74 864 € | 100 659 € | 87 122 € | 97 119 € |
| Pikaajalised kohustised | 8156 € | — | — | — | 0,00 € | 12 378 € | 28 387 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,8 % | 52,7 % | 47,9 % | 11,0 % | 18,2 % | 18,2 % | 14,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,2 % | 3,0 % | 7,3 % | -3,2 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.