OÜ TRADEFEST
- Registrikood10843202
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202523 892 €
- KMKR numberEE100741049
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ TRADEFEST
- Registrikood
- 10843202
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2002
- KMKR number
- EE100741049
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 12-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 23 892 € | +8,3 |
| Müügitulu muutus | 27 735 € → 23 892 € | -4,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253827089
- Mobiil +37255662409
- Telefon +3726518933
- Telefon +3726522692
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 23 892 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 23 892 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 27 735 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 45 484 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 49 229 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 95 970 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 118 606 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 211 759 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 20 |
| 2017 | 22 |
| 2016 | 25 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 892 € | 27 735 € | 45 484 € | 49 229 € | 95 970 € | 118 606 € | 211 759 € |
| Ärikasum enne makse | −9508 € | −5981 € | −2290 € | 96,00 € | 968 € | −1401 € | −2453 € |
| Aruandeaasta kasum | −9508 € | −5981 € | −2290 € | 96,00 € | 968 € | −1401 € | −2453 € |
| Tööjõukulud | 13 080 € | 17 981 € | 25 966 € | 25 536 € | 68 958 € | 72 585 € | 107 932 € |
| Varad kokku | 76 612 € | 87 952 € | 96 452 € | 95 106 € | 97 585 € | 97 859 € | 105 958 € |
| sh käibevarad | 76 612 € | 87 952 € | 96 452 € | 95 106 € | 97 585 € | 97 859 € | 105 958 € |
| sh raha | 15 236 € | 14 485 € | 24 039 € | 22 490 € | 21 986 € | 27 728 € | 21 017 € |
| Omakapital | 76 380 € | 85 888 € | 91 869 € | 94 159 € | 94 063 € | 93 095 € | 94 496 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € |
| Lühiajalised kohustised | 232 € | 2064 € | 4583 € | 947 € | 3522 € | 4764 € | 11 462 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 4 | 12 | 15 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 97,7 % | 95,2 % | 99,0 % | 96,4 % | 95,1 % | 89,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -39,8 % | -21,6 % | -5,0 % | 0,2 % | 1,0 % | -1,2 % | -1,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.