Registrikaart · Äriregistri kanne 10843886
OÜ Hard Soft
- Registrikood10843886
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202594 953 €
- KMKR numberEE100741874
- Sellel aadressil on registreeritud 87 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Hard Soft
- Registrikood
- 10843886
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.02.2002
- KMKR number
- EE100741874
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 11
- Aadress kehtib alates
- 15.09.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaan Kristianson | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Kristianson | Juhatuse liige | 18.02.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Kristianson | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 94 953 € | +13,8 | |
| Müügitulu muutus | 98 197 € → 94 953 € | -1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 47401 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 68 104 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 68 104 € |
| 2025 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük EMTAK 2025 | 26 849 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 51 319 € |
| 2024 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük EMTAK 2025 | 46 878 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 61 854 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 36 894 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 38 296 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 21 997 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 27 728 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 21 916 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 47 461 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 12 694 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 34 343 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 15 783 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 9480 € ehk 10 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 87 883 € |
| Läti | 5670 € |
| Leedu | 3810 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 97 363 € | 98 552 € | 98 748 € | 60 293 € | 49 644 € | 60 155 € | 50 126 € |
| Ärikasum | 23 281 € | 32 111 € | 34 194 € | 13 939 € | 8138 € | −17 395 € | 1829 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 212 € | 33 848 € | 35 108 € | 13 946 € | 8147 € | −17 398 € | 1832 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 212 € | 33 848 € | 35 108 € | 13 946 € | 8147 € | −17 398 € | 1832 € |
| Tööjõukulud | 8725 € | 11 571 € | 11 172 € | 9576 € | 9555 € | 9257 € | 9257 € |
| Põhivarade kulum | 6846 € | 6846 € | 6482 € | 4663 € | 4663 € | 4746 € | 4663 € |
| Varad kokku | 206 088 € | 184 126 € | 154 260 € | 115 344 € | 100 547 € | 96 498 € | 111 091 € |
| sh käibevarad | 178 125 € | 149 317 € | 112 604 € | 78 122 € | 58 662 € | 49 950 € | 39 797 € |
| sh põhivarad | 27 963 € | 34 809 € | 41 656 € | 37 222 € | 41 885 € | 46 548 € | 71 294 € |
| sh raha | 127 130 € | 132 241 € | 86 074 € | 54 786 € | 36 332 € | 34 552 € | 28 730 € |
| Omakapital | 204 900 € | 182 688 € | 148 839 € | 113 732 € | 99 786 € | 91 638 € | 109 037 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 179 876 € | 146 028 € | 110 919 € | 96 974 € | 88 827 € | 106 224 € | 104 393 € |
| Lühiajalised kohustised | 1188 € | 1438 € | 5421 € | 1612 € | 761 € | 4860 € | 2054 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 30 127 € | 38 957 € | 40 676 € | 18 602 € | 12 801 € | −12 649 € | 6492 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 26.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 99,2 % | 96,5 % | 98,6 % | 99,2 % | 95,0 % | 98,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 22,8 % | 34,3 % | 35,6 % | 23,1 % | 16,4 % | −28,9 % | 3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.