Registrikaart · Äriregistri kanne 10845690
Kondel OÜ
- Registrikood10845690
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20259170 €
- KMKR numberEE100763441
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kondel OÜ
- Registrikood
- 10845690
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.02.2002
- KMKR number
- EE100763441
- Osa- või aktsiakapital
- 60 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luite tn 29
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jüri Kaevats | 100 % · 60 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jüri Kaevats | Juhatuse liige | 28.02.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jüri Kaevats | otsene osalus | 11.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 9170 € | +4,5 | |
| Müügitulu muutus | 3250 € → 9170 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726561754
- Mobiil+37253420475
- Telefon+3726561754
- Telefon+3726561775
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 9170 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9170 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3250 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5595 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8831 € |
| 2022 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 6488 € |
| 2021 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 19 790 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 525 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 232 € |
| 2020 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 9193 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 778 € |
| 2019 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 12 830 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 9170 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 9170 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9170 € | 3250 € | 5595 € | 15 319 € | 34 315 € | 24 425 € | 28 608 € |
| Ärikasum | −25 580 € | 18 302 € | 61 010 € | −19 395 € | 14 975 € | 1213 € | −17 397 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −23 818 € | 26 172 € | 61 089 € | −19 390 € | 114 885 € | 2332 € | 1766 € |
| Aruandeaasta kasum | −52 525 € | 26 172 € | 61 089 € | −19 390 € | 114 885 € | 2332 € | 1766 € |
| Tööjõukulud | 1029 € | 753 € | 1505 € | 0,00 € | 1284 € | 1273 € | 1041 € |
| Põhivarade kulum | 2872 € | 1965 € | 415 € | 439 € | 973 € | 1192 € | 1459 € |
| Varad kokku | 411 116 € | 565 792 € | 601 771 € | 552 067 € | 575 035 € | 493 656 € | 485 833 € |
| sh käibevarad | 105 220 € | 182 024 € | 223 234 € | 53 115 € | 79 066 € | 100 047 € | 91 033 € |
| sh põhivarad | 305 896 € | 383 768 € | 378 537 € | 498 952 € | 495 969 € | 393 609 € | 394 800 € |
| sh raha | 105 071 € | 177 096 € | 219 630 € | 47 193 € | 66 064 € | 72 613 € | 74 911 € |
| Omakapital | 409 329 € | 562 854 € | 536 682 € | 475 593 € | 494 982 € | 390 097 € | 387 764 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 457 636 € | 532 464 € | 471 375 € | 490 765 € | 375 879 € | 383 547 € | 381 780 € |
| Lühiajalised kohustised | 1787 € | 2938 € | 65 089 € | 76 474 € | 80 053 € | 103 559 € | 98 069 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −22 708 € | 20 267 € | 61 425 € | −18 956 € | 15 948 € | 2405 € | −15 938 € |
| Aruanne esitatud | 24.05.2026 | 03.04.2025 | 07.07.2024 | 10.08.2023 | 09.02.2023 | 11.07.2021 | 04.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,5 % | 89,2 % | 86,1 % | 86,1 % | 79,0 % | 79,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −572,8 % | 805,3 % | 1091,8 % | −126,6 % | 334,8 % | 9,5 % | 6,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.