Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10851399

Terstaal OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10851399
  • Asutatud2002 (24 a)
  • Töötajaid 202511
  • Müügitulu 2025320 910 €
  • KMKR numberEE100755239

Usaldusväärsuse indeks

77/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 05.04.2002Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.04.2002 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Terstaal OÜ
Registrikood
10851399
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.04.2002
KMKR number
EE100755239
Osa- või aktsiakapital
2684 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Kastre vald, Päkste küla, Everti
Aadress kehtib alates
18.03.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Evelin Hani100 % · 2684 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Evelin HaniJuhatuse liige19.05.2008

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Evelin Haniotsene osalus13.05.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg24 aastat registris+25
Töötajate arv11 töötajat viimases aruandes+11
Müügitulu320 910 €+18,7
Müügitulu muutus294 688 € → 320 910 €+2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81211Hoonete üldpuhastusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €80 tuh €160 tuh €241 tuh €321 tuh €201920202021202220232024320 910 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 320 910 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025320 910 €
2024Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025294 688 €
2023Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008299 437 €
2022Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008260 176 €
2021Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008197 178 €
2020Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008152 277 €
2019Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008107 215 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0368112002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202111202220232024112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202511
202411
202311
202211
20219
20209
20198
20183
20173
20164
20153
20144
20134
20125
20115
20104
20090
20084
20077
20062
20052
20041
20030
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu320 910 €294 688 €299 437 €260 176 €197 178 €152 277 €107 215 €
Ärikasum67 293 €37 728 €58 099 €45 970 €10 535 €2823 €7033 €
Kasum enne tulumaksustamist67 479 €38 755 €58 105 €45 973 €10 537 €2824 €7034 €
Aruandeaasta kasum67 479 €33 377 €50 605 €45 973 €10 537 €2824 €7034 €
Tööjõukulud167 059 €166 827 €152 777 €144 367 €123 999 €101 657 €60 999 €
Põhivarade kulum6555 €6878 €5505 €3408 €3342 €3153 €2244 €
Varad kokku237 627 €178 413 €166 484 €149 704 €102 454 €87 592 €79 683 €
sh käibevarad203 483 €137 714 €118 907 €139 539 €90 647 €74 504 €63 443 €
sh põhivarad34 144 €40 699 €47 577 €10 165 €11 807 €13 088 €16 240 €
sh raha167 960 €105 988 €65 170 €83 490 €44 485 €35 370 €26 597 €
Omakapital214 768 €147 289 €154 175 €133 570 €87 597 €77 059 €74 236 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum143 007 €109 630 €99 288 €83 315 €72 778 €69 953 €62 920 €
Lühiajalised kohustised22 859 €31 124 €12 309 €16 134 €14 857 €10 533 €5447 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111111998
Ärikasum enne kulumit73 848 €44 606 €63 604 €49 378 €13 877 €5976 €9277 €
Aruanne esitatud26.06.202627.06.202526.06.202428.06.202320.06.202213.05.202104.06.2020
Omakapitali osakaal varadest90,4 %82,6 %92,6 %89,2 %85,5 %88,0 %93,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,0 %11,3 %16,9 %17,7 %5,3 %1,9 %6,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang