Registrikaart · Äriregistri kanne 10853063
OÜ CisMed
- Registrikood10853063
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025180 224 €
- KMKR numberEE100851337
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ CisMed
- Registrikood
- 10853063
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.05.2002
- KMKR number
- EE100851337
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 19-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 180 224 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 162 300 € → 180 224 € | +3,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46462 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 180 224 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 180 224 € |
| 2024 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 162 300 € |
| 2023 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 167 230 € |
| 2022 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 146 484 € |
| 2021 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 137 788 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1500 € |
| 2020 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 127 469 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2019 | Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 106 364 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 11 308 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 224 € | 162 886 € | 176 710 € | 156 450 € | 145 368 € | 136 469 € | 117 672 € |
| Ärikasum enne makse | 28 282 € | 131 315 € | 36 075 € | 23 198 € | 29 924 € | 34 962 € | 26 331 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 282 € | 131 315 € | 36 075 € | 23 198 € | 29 924 € | 34 962 € | 26 331 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 259 507 € | 196 221 € | 532 307 € | 594 971 € | 401 367 € | 326 620 € | 291 943 € |
| sh käibevarad | 188 483 € | 107 785 € | 17 053 € | 52 484 € | 187 050 € | 94 675 € | 240 392 € |
| sh raha | 157 597 € | 99 202 € | 8558 € | 40 579 € | 150 268 € | 78 402 € | 227 567 € |
| Omakapital | 224 137 € | 195 855 € | 415 096 € | 379 021 € | 355 823 € | 326 352 € | 291 390 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 370 € | 366 € | 1211 € | 35 950 € | 45 544 € | 268 € | 553 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 116 000 € | 180 000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,4 % | 99,8 % | 78,0 % | 63,7 % | 88,7 % | 99,9 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,7 % | 80,6 % | 20,4 % | 14,8 % | 20,6 % | 25,6 % | 22,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.