Osaühing VULCANOS KIIR
- Registrikood10856104
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 20251 935 857 €
- KMKR numberEE101079891
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing VULCANOS KIIR
- Registrikood
- 10856104
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.07.2002
- KMKR number
- EE101079891
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Toome pst 6-48
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
76/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 |
| Müügitulu | 1 935 857 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 831 385 € → 1 935 857 € | +1,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253734546
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71122 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd teenis ettevõte 2025. aastal 1 935 857 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 1 935 857 € |
| 2024 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 1 831 385 € |
| 2023 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 1 475 887 € |
| 2022 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 1 168 899 € |
| 2021 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 498 673 € |
| 2020 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 353 693 € |
| 2019 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 308 447 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 935 857 € | 1 831 385 € | 1 475 887 € | 1 168 899 € | 498 673 € | 353 693 € | 308 447 € |
| Ärikasum enne makse | 332 356 € | 603 431 € | 322 845 € | 385 777 € | 134 863 € | 115 617 € | 127 905 € |
| Aruandeaasta kasum | 332 356 € | 603 431 € | 281 766 € | 363 480 € | 128 108 € | 108 656 € | 120 905 € |
| Tööjõukulud | 166 465 € | 144 612 € | 127 584 € | 98 132 € | 95 990 € | 92 400 € | 27 744 € |
| Varad kokku | 2 645 011 € | 1 940 795 € | 751 651 € | 702 209 € | 355 931 € | 231 600 € | 167 698 € |
| sh käibevarad | 480 764 € | 534 398 € | 338 675 € | 455 527 € | 209 027 € | 231 600 € | 167 698 € |
| sh raha | 269 154 € | 261 377 € | 133 672 € | 114 908 € | 92 008 € | 80 717 € | 14 336 € |
| Omakapital | 1 593 086 € | 1 260 729 € | 657 298 € | 559 032 € | 295 552 € | 201 335 € | 123 866 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 357 074 € | 66 897 € | 79 015 € | 96 540 € | 26 926 € | 30 265 € | 43 832 € |
| Pikaajalised kohustised | 694 851 € | 613 169 € | 15 338 € | 46 637 € | 33 453 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 8 | 7 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,2 % | 65,0 % | 87,4 % | 79,6 % | 83,0 % | 86,9 % | 73,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,2 % | 32,9 % | 19,1 % | 31,1 % | 25,7 % | 30,7 % | 39,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.