Registrikaart · Äriregistri kanne 10864339
Osaühing FEMW
- Registrikood10864339
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025531 865 €
- KMKR numberEE100762824
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing FEMW
- Registrikood
- 10864339
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.05.2002
- KMKR number
- EE100762824
- Osa- või aktsiakapital
- 300 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 6
- Aadress kehtib alates
- 26.06.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Karl Kivi | 55 % · 165 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aire Kivi | 18 % · 54 000 EEK | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Karl Kivi | 18 % · 54 000 EEK | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Lauri Jouko Olavi Hulkko | 9 % · 27 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aleksandr Kabanjan | 9 % · 27 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Juha Pekka Itkonen | 9 % · 27 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Karl Kivi | Juhatuse liige | 14.06.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Karl Kivi | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 531 865 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 728 641 € → 531 865 € | -8,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726211219
- Telefon+3726211218
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 531 823 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 531 823 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 42,00 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 727 634 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1007 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 136 179 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 2 300 524 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 897 262 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 650 453 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 373 650 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 528 923 € ehk 99 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 528 923 € |
| Eesti | 2942 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 18 |
| 2017 | 18 |
| 2016 | 22 |
| 2015 | 23 |
| 2014 | 26 |
| 2013 | 28 |
| 2012 | 29 |
| 2011 | 28 |
| 2010 | 26 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 29 |
| 2007 | 29 |
| 2006 | 37 |
| 2004 | 44 |
| 2003 | 50 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 531 865 € | 728 641 € | 1 136 179 € | 2 300 524 € | 1 899 473 € | 1 653 185 € | 1 374 331 € |
| Ärikasum | −202 773 € | −16 434 € | −197 461 € | 77 505 € | 185 680 € | 158 290 € | 60 398 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −190 005 € | 1943 € | −188 782 € | 77 571 € | 185 740 € | 158 341 € | 60 586 € |
| Aruandeaasta kasum | −190 005 € | 1943 € | −188 782 € | 77 571 € | 185 740 € | 158 341 € | 60 586 € |
| Tööjõukulud | 181 673 € | 216 678 € | 257 714 € | 316 209 € | 335 438 € | 339 707 € | 345 131 € |
| Põhivarade kulum | 29 267 € | 29 557 € | 26 330 € | 26 396 € | 26 433 € | 23 688 € | 32 536 € |
| Varad kokku | 875 798 € | 1 038 556 € | 1 169 768 € | 1 359 819 € | 1 260 900 € | 1 110 978 € | 887 547 € |
| sh käibevarad | 207 705 € | 243 091 € | 367 671 € | 1 043 727 € | 927 140 € | 802 302 € | 561 701 € |
| sh põhivarad | 668 093 € | 795 465 € | 802 097 € | 316 092 € | 333 760 € | 308 676 € | 325 846 € |
| sh raha | 102 167 € | 158 184 € | 113 960 € | 723 965 € | 720 900 € | 621 295 € | 419 772 € |
| Omakapital | 806 402 € | 996 407 € | 994 464 € | 1 183 246 € | 1 105 675 € | 919 935 € | 761 594 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 975 317 € | 973 374 € | 1 162 156 € | 1 084 585 € | 898 845 € | 740 504 € | 679 918 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 396 € | 42 149 € | 175 304 € | 176 573 € | 155 225 € | 191 043 € | 125 953 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 11 | 13 |
| Ärikasum enne kulumit | −173 506 € | 13 123 € | −171 131 € | 103 901 € | 212 113 € | 181 978 € | 92 934 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 27.06.2025 | 19.06.2024 | 25.06.2023 | 28.07.2022 | 30.06.2021 | 19.06.2020 |
| Auditeeritud | — | — | — | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 95,9 % | 85,0 % | 87,0 % | 87,7 % | 82,8 % | 85,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −35,7 % | 0,3 % | −16,6 % | 3,4 % | 9,8 % | 9,6 % | 4,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.