Registrikaart · Äriregistri kanne 10865132
ABCOM TEENINDUSE OÜ
- Registrikood10865132
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20252 414 378 €
- KMKR numberEE100767243
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ABCOM TEENINDUSE OÜ
- Registrikood
- 10865132
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2002
- KMKR number
- EE100767243
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kullar Laiapea | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| RENÉ Randrüüt | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kullar Laiapea | Juhatuse liige | 26.07.2002 |
| RENÉ Randrüüt | Juhatuse liige | 27.01.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| RENÉ Randrüüt | otsene osalus | 22.10.2018 |
| Kullar Laiapea | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 2 414 378 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 159 241 € → 2 414 378 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725015487
- Telefon+3726556665
- Telefon+3726558885
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 2 414 378 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 2 414 378 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 2 159 241 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 2 504 488 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 2 695 655 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 2 656 945 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 920 150 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 2 505 678 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 166 575 € ehk 7 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 2 247 803 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 166 575 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 414 378 € | 2 159 241 € | 2 504 488 € | 2 695 655 € | 2 656 945 € | 1 920 150 € | 2 505 678 € |
| Ärikasum | 182 971 € | 105 749 € | 229 220 € | 256 267 € | 125 813 € | 115 354 € | 104 348 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 183 023 € | 106 009 € | 229 532 € | 256 274 € | 125 818 € | 115 359 € | 104 353 € |
| Aruandeaasta kasum | 150 023 € | 82 459 € | 197 243 € | 222 966 € | 94 459 € | 94 243 € | 72 215 € |
| Tööjõukulud | 181 672 € | 189 909 € | 203 055 € | 172 214 € | 132 553 € | 139 516 € | 211 530 € |
| Varad kokku | 727 368 € | 673 378 € | 624 104 € | 627 247 € | 544 861 € | 589 235 € | 641 049 € |
| sh käibevarad | 709 945 € | 655 955 € | 606 681 € | 609 824 € | 527 438 € | 571 812 € | 623 625 € |
| sh põhivarad | 17 423 € | 17 423 € | 17 423 € | 17 423 € | 17 423 € | 17 423 € | 17 424 € |
| sh raha | 22 383 € | 109 334 € | 19 671 € | 30 485 € | 28 333 € | 137 894 € | 69 768 € |
| Omakapital | 321 451 € | 288 428 € | 300 169 € | 231 926 € | 183 456 € | 214 297 € | 204 396 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 168 616 € | 203 157 € | 100 114 € | 6148 € | 86 185 € | 117 242 € | 129 369 € |
| Lühiajalised kohustised | 349 128 € | 384 950 € | 323 935 € | 395 321 € | 361 405 € | 374 938 € | 436 653 € |
| Pikaajalised kohustised | 56 789 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 13 |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 16.06.2025 | 22.06.2024 | 28.06.2023 | 28.06.2022 | 29.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,2 % | 42,8 % | 48,1 % | 37,0 % | 33,7 % | 36,4 % | 31,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,2 % | 3,8 % | 7,9 % | 8,3 % | 3,6 % | 4,9 % | 2,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.