Registrikaart · Äriregistri kanne 10871960
LONDOMEX OÜ
- Registrikood10871960
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256149 €
- KMKR numberEE100767463
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LONDOMEX OÜ
- Registrikood
- 10871960
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.06.2002
- KMKR number
- EE100767463
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kitsas tn 8
- Aadress kehtib alates
- 04.02.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marcus Walter Johnson | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 28.07.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marcus Walter Johnson | Juhatuse liige | 30.03.2021 |
| Laura Marie Dawn Ingram | Juhatuse liige | 19.10.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marcus Walter Johnson | otsene osalus | 18.10.2022 |
| Laura Marie Dawn Ingram | otsene osalus | 18.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Registrikande sündmused
Äriregister · 04.09.2026| Sündmus | Algus | Lõpp |
|---|---|---|
| Tegevuse jätkamine | 30.03.2021 | — |
Allikas: Äriregistri avaandmed. Sündmuse sisu (kohtumäärused, osapoolte nimed) siin ei kajastu — avaldame ainult liigi ja kuupäevad.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6149 € | +2,9 | |
| Müügitulu muutus | 4670 € → 6149 € | +9,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725291451
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 6149 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6149 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4670 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4620 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4320 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4032 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4032 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4040 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 6149 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6149 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6149 € | 4670 € | 4620 € | 4320 € | 4032 € | 4032 € | 4040 € |
| Ärikasum | −16 625 € | 12 352 € | −19 115 € | 1835 € | 10 661 € | 18 211 € | 3426 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 046 € | −12 444 € | −33 595 € | 1835 € | 10 661 € | 18 211 € | 3426 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 046 € | −12 444 € | −33 595 € | 1835 € | 10 661 € | 18 211 € | 3426 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 856 798 € | 861 976 € | 871 077 € | 135 377 € | 132 356 € | 121 687 € | 103 581 € |
| sh käibevarad | 21 798 € | 11 597 € | 109 698 € | 14 377 € | 11 356 € | 8687 € | 5383 € |
| sh põhivarad | 835 000 € | 850 379 € | 761 379 € | 121 000 € | 121 000 € | 113 000 € | 98 198 € |
| sh raha | 21 579 € | 10 011 € | 108 957 € | 13 907 € | 10 997 € | 8319 € | 5009 € |
| Omakapital | 46 596 € | 87 642 € | 100 086 € | 133 681 € | 131 846 € | 121 185 € | 102 974 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 84 830 € | 97 274 € | 130 869 € | 129 034 € | 118 373 € | 100 162 € | 96 736 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 897 € | 29 834 € | 16 491 € | 1696 € | 510 € | 502 € | 607 € |
| Pikaajalised kohustised | 783 305 € | 744 500 € | 754 500 € | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 29.06.2024 | 12.06.2023 | 11.04.2022 | 02.05.2021 | 21.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,4 % | 10,2 % | 11,5 % | 98,7 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −667,5 % | −266,5 % | −727,2 % | 42,5 % | 264,4 % | 451,7 % | 84,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.