Registrikaart · Äriregistri kanne 10872563
ANGELS GRUPP OÜ
- Registrikood10872563
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202597 995 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ANGELS GRUPP OÜ
- Registrikood
- 10872563
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2002
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3194 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Püü tn 7/1
- Aadress kehtib alates
- 10.06.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jelena Parfjonova | 100 % · 3194 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jelena Parfjonova | Juhatuse liige | 08.11.2017 |
| Jegor Parfjonov | Juhatuse liige | 03.10.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jelena Parfjonova | otsene osalus | 19.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 97 995 € | +14 | |
| Müügitulu muutus | 78 989 € → 97 995 € | +7,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256569060
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 88911 | Lapsehoiuteenus | Põhitegevusala |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lapsehoiuteenus teenis ettevõte 2025. aastal 71 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2025 | 71 500 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 24 995 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1500 € |
| 2024 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2025 | 59 814 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 19 175 € |
| 2023 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 131 474 € |
| 2022 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 130 998 € |
| 2021 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 114 394 € |
| 2020 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 92 823 € |
| 2019 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 58 863 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Suure hooldus- ja abivajadusega lapse hoiu teenus Sotsiaalhooldus | Tegevusluba | Kehtiv | 05.02.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 97 995 € | 78 989 € | 131 474 € | 130 998 € | 114 394 € | 92 823 € | 58 863 € |
| Ärikasum | 53 417 € | 38 848 € | 27 699 € | 23 880 € | 53 316 € | 36 947 € | 22 316 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 97 580 € | 75 334 € | 35 297 € | 28 386 € | 54 821 € | 36 857 € | 22 946 € |
| Aruandeaasta kasum | 97 580 € | 75 334 € | 35 297 € | 28 386 € | 54 821 € | 36 857 € | 22 946 € |
| Tööjõukulud | 33 881 € | 25 919 € | 43 748 € | 47 308 € | 38 359 € | 21 868 € | 21 824 € |
| Põhivarade kulum | 5,00 € | 2810 € | 2693 € | 1512 € | — | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 463 423 € | 350 865 € | 255 624 € | 223 845 € | 209 218 € | 149 411 € | 114 015 € |
| sh käibevarad | 462 310 € | 334 688 € | 236 372 € | 197 656 € | 130 226 € | 56 009 € | 114 015 € |
| sh põhivarad | 1113 € | 16 177 € | 19 252 € | 26 189 € | 78 992 € | 93 402 € | 0,00 € |
| sh raha | 26 205 € | 32 993 € | 15 593 € | 30 674 € | 24 995 € | 50 356 € | 56 671 € |
| Omakapital | 415 900 € | 318 320 € | 242 986 € | 207 689 € | 181 531 € | 126 710 € | 67 562 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3194 € | 3194 € | 3194 € | 3194 € | 3194 € | 3194 € | 3194 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 314 836 € | 239 502 € | 204 205 € | 175 819 € | 123 226 € | 86 369 € | 41 132 € |
| Lühiajalised kohustised | 47 523 € | 24 650 € | 4743 € | 4337 € | 27 687 € | 22 701 € | 46 453 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 7895 € | 7895 € | 11 819 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 53 422 € | 41 658 € | 30 392 € | 25 392 € | — | — | 22 316 € |
| Aruanne esitatud | 21.03.2026 | 14.06.2025 | 14.03.2024 | 19.01.2023 | 27.06.2022 | 27.04.2021 | 23.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,7 % | 90,7 % | 95,1 % | 92,8 % | 86,8 % | 84,8 % | 59,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 99,6 % | 95,4 % | 26,8 % | 21,7 % | 47,9 % | 39,7 % | 39,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.