Denaro Team OÜ
- Registrikood10872899
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202553 025 €
- KMKR numberEE100766943
Üldandmed
- Ärinimi
- Denaro Team OÜ
- Registrikood
- 10872899
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.06.2002
- KMKR number
- EE100766943
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Männiku tee 96g/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 53 025 € | +11,5 |
| Müügitulu muutus | 52 744 € → 53 025 € | +0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256645831
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46492 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) teenis ettevõte 2025. aastal 53 025 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2025 | 53 025 € |
| 2024 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2025 | 52 744 € |
| 2023 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 61 730 € |
| 2022 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 59 089 € |
| 2021 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 77 075 € |
| 2020 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 60 402 € |
| 2019 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 59 697 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 025 € | 52 744 € | 61 730 € | 59 089 € | 77 075 € | 60 402 € | 59 697 € |
| Ärikasum enne makse | 5997 € | −4253 € | −2446 € | −5060 € | −2991 € | −652 € | −1389 € |
| Aruandeaasta kasum | 5997 € | −4253 € | −2446 € | −5060 € | −2991 € | −652 € | −1389 € |
| Tööjõukulud | 11 520 € | 11 540 € | 6043 € | 10 149 € | 9634 € | 9399 € | 2408 € |
| Varad kokku | 78 580 € | 85 973 € | 89 123 € | 95 882 € | 76 637 € | 78 290 € | 74 792 € |
| sh käibevarad | 78 302 € | 85 544 € | 87 893 € | 92 988 € | 71 723 € | 72 764 € | 67 631 € |
| sh raha | 2078 € | 168 € | 336 € | 1477 € | 590 € | 1666 € | 4237 € |
| Omakapital | 9351 € | 3354 € | 7607 € | 10 053 € | 15 113 € | 18 104 € | 18 756 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1122 € | 3193 € | 2131 € | 2469 € | 1580 € | 6368 € | 19 278 € |
| Pikaajalised kohustised | 68 107 € | 79 426 € | 79 385 € | 83 360 € | 59 944 € | 53 818 € | 36 758 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,9 % | 3,9 % | 8,5 % | 10,5 % | 19,7 % | 23,1 % | 25,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,3 % | -8,1 % | -4,0 % | -8,6 % | -3,9 % | -1,1 % | -2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.