Osaühing Germar
- Registrikood10873019
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20220,00 €
- KMKR numberEE100764518
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Germar
- Registrikood
- 10873019
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.06.2002
- KMKR number
- EE100764518
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suur-Laagri tn 9-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256455660
- Mobiil +37256500052
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2022. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 7398 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1808 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 9206 € |
| Ärikasum enne makse | 1005 € | −1267 € | −206 € | −1839 € | 6059 € | 1122 € | 703 € |
| Aruandeaasta kasum | 1005 € | −1267 € | −206 € | −2335 € | 6059 € | 1122 € | 545 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5031 € |
| Varad kokku | 14 531 € | 13 526 € | 14 793 € | 15 501 € | 19 345 € | 13 275 € | 11 422 € |
| sh käibevarad | 14 531 € | 13 526 € | 14 793 € | 15 501 € | 19 345 € | 13 275 € | 11 422 € |
| sh raha | 1671 € | 3627 € | 3548 € | 3580 € | 5602 € | 8244 € | 9871 € |
| Omakapital | 14 531 € | 13 526 € | 14 793 € | 14 999 € | 19 334 € | 13 275 € | 11 070 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 502 € | 11,00 € | 0,00 € | 352 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 96,8 % | 99,9 % | 100,0 % | 96,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.