Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10873870

OSAÜHING Landhe Trade

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10873870
  • Asutatud2002 (24 a)
  • Töötajaid 20256
  • Müügitulu 2025953 282 €
  • KMKR numberEE100766794

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 17.06.2002Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.06.2002 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OSAÜHING Landhe Trade
Registrikood
10873870
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.06.2002
KMKR number
EE100766794
Aadress
Rapla maakond, Kohila vald, Rabivere küla, Rehetalu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg24 aastat registris+25
Töötajate arv6 töötajat viimases aruandes+6
Müügitulu953 282 €+20
Müügitulu muutus1 218 568 € → 953 282 €-6,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €391 tuh €782 tuh €1,2 mln €1,6 mln €2019: 1 186 548 €20192020: 1 496 717 €20202021: 1 563 947 €1 563 947 €20212022: 1 331 828 €20222023: 1 385 281 €20232024: 1 218 568 €20242025: 953 282 €953 282 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 725 928 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025725 928 €
2025Muu puhastustegevus EMTAK 2025187 010 €
2025Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 202540 344 €
2024Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025830 892 €
2024Muu puhastustegevus EMTAK 2025367 972 €
2024Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 202519 704 €
2023Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081 011 723 €
2023Muu puhastustegevus EMTAK 2008303 115 €
2023Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200870 443 €
2022Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008893 884 €
2022Muu puhastustegevus EMTAK 2008363 657 €
2022Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200874 287 €
2021Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081 303 630 €
2021Muu puhastustegevus EMTAK 2008180 054 €
2021Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200880 263 €
2020Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081 323 513 €
2020Muu puhastustegevus EMTAK 2008110 134 €
2020Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200863 070 €
2019Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081 032 624 €
2019Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008105 466 €
2019Muu puhastustegevus EMTAK 200848 458 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562002: 020022003: 120032004: 120042005: 120052006: 120062007: 520072008: 520082009: 420092010: 320102011: 320112012: 420122013: 520132014: 6620142015: 620152016: 620162017: 620172018: 620182019: 620192020: 620202021: 620212022: 620222023: 620232024: 620242025: 662025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20256
20246
20236
20226
20216
20206
20196
20186
20176
20166
20156
20146
20135
20124
20113
20103
20094
20085
20075
20061
20051
20041
20031
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 053 116 €1 348 701 €1 385 281 €1 331 828 €1 563 947 €1 496 717 €1 186 548 €
Ärikasum enne makse−2467 €191 654 €230 606 €47 450 €175 361 €190 348 €141 869 €
Aruandeaasta kasum−11 775 €153 555 €215 644 €43 869 €162 864 €165 848 €136 869 €
Tööjõukulud160 409 €155 990 €149 283 €147 244 €150 465 €143 316 €133 675 €
Varad kokku1 336 690 €1 485 134 €1 312 141 €1 180 053 €1 284 187 €1 227 266 €1 204 027 €
sh käibevarad686 814 €729 560 €723 836 €681 730 €547 595 €501 992 €481 103 €
sh raha249 278 €308 087 €412 885 €421 525 €196 146 €182 517 €201 310 €
Omakapital1 091 236 €1 136 012 €1 153 721 €938 078 €894 209 €731 345 €782 003 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2557 €2557 €2557 €2557 €
Lühiajalised kohustised98 400 €154 574 €76 051 €122 892 €154 075 €190 092 €200 444 €
Pikaajalised kohustised147 054 €194 548 €82 369 €119 083 €235 903 €305 829 €221 580 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)6666666
Omakapitali osakaal varadest81,6 %76,5 %87,9 %79,5 %69,6 %59,6 %64,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust-1,1 %11,4 %15,6 %3,3 %10,4 %11,1 %11,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang