Osaühing Mech-Soft
- Sellel aadressil on registreeritud 69 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10874243
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 201932 400 €
- KMKR numberEE100771297
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Mech-Soft
- Registrikood
- 10874243
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.06.2002
- KMKR number
- EE100771297
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 110
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 32 400 € | +9,5 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726554180
- Mobiil +3725134469
- Telefon +3726554180
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62011 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2019. aastal 32 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 32 400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 32 400 € |
| Ärikasum enne makse | 163 552 € | 16 332 € | −94 889 € | −396 655 € | 245 335 € | −36 035 € | 121 140 € |
| Aruandeaasta kasum | 163 552 € | 16 332 € | −94 889 € | −396 655 € | 245 335 € | −36 035 € | 121 140 € |
| Tööjõukulud | 36 272 € | 36 272 € | 36 272 € | 36 272 € | 36 272 € | 36 272 € | 36 272 € |
| Varad kokku | 691 704 € | 528 173 € | 511 880 € | 606 754 € | 1 003 450 € | 758 054 € | 794 089 € |
| sh käibevarad | 691 704 € | 528 173 € | 511 880 € | 606 754 € | 1 003 450 € | 758 054 € | 794 089 € |
| sh raha | 66 639 € | 61 281 € | 62 553 € | 72 456 € | 76 592 € | 81 391 € | 292 837 € |
| Omakapital | 686 275 € | 522 724 € | 506 392 € | 601 281 € | 997 936 € | 752 601 € | 788 636 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5429 € | 5449 € | 5488 € | 5473 € | 5514 € | 5453 € | 5453 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 99,0 % | 98,9 % | 99,1 % | 99,5 % | 99,3 % | 99,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | 373,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.