Registrikaart · Äriregistri kanne 10874272
VIPFISH OÜ
- Registrikood10874272
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025367 978 €
- KMKR numberEE100779969
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VIPFISH OÜ
- Registrikood
- 10874272
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.06.2002
- KMKR number
- EE100779969
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Heina tn 29a-18
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Riho Huntsaar | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Riho Huntsaar | Juhatuse liige | 22.01.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Riho Huntsaar | otsene osalus | 06.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 367 978 € | +19,3 | |
| Müügitulu muutus | 141 995 € → 367 978 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253097201
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 32991 | Muu mujal liigitamata tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 367 978 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2025 | 367 978 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 141 995 € |
| 2023 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2023 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 4776 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 365 060 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2008 | 28 036 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2008 | 42 351 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 10 972 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 13 977 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2008 | 7491 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3700 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2008 | 638 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 367 978 € | 141 995 € | 19 776 € | 393 096 € | 53 323 € | 21 468 € | 4338 € |
| Ärikasum | −51 935 € | −31 167 € | −71 996 € | 352 992 € | −2407 € | −10 318 € | −23 954 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −47 868 € | −30 885 € | −70 434 € | 352 439 € | −2411 € | −10 318 € | −23 954 € |
| Aruandeaasta kasum | −47 868 € | −30 885 € | −70 434 € | 352 439 € | −2411 € | −10 318 € | −23 954 € |
| Tööjõukulud | 8318 € | 0,00 € | 10 534 € | 4852 € | 0,00 € | 0,00 € | 1330 € |
| Põhivarade kulum | 8710 € | 9311 € | 3043 € | 4118 € | 10 000 € | 11 890 € | 14 283 € |
| Varad kokku | 2 620 984 € | 341 562 € | 278 212 € | 363 717 € | 21 230 € | 38 118 € | 41 973 € |
| sh käibevarad | 2 553 916 € | 262 173 € | 193 384 € | 350 819 € | 8593 € | 15 481 € | 6613 € |
| sh põhivarad | 67 068 € | 79 389 € | 84 828 € | 12 898 € | 12 637 € | 22 637 € | 35 360 € |
| sh raha | 130 001 € | 221 € | 145 143 € | 335 509 € | — | — | — |
| Omakapital | 204 548 € | 224 923 € | 258 895 € | 354 329 € | 3294 € | 5704 € | 6355 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 249 604 € | 252 996 € | 326 517 € | −922 € | 30 532 € | 40 850 € | 27 496 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 416 436 € | 116 639 € | 19 317 € | 9388 € | 17 936 € | 32 414 € | 25 118 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 10 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −43 225 € | −21 856 € | −68 953 € | 357 110 € | 7593 € | 1572 € | −9671 € |
| Aruanne esitatud | 14.07.2026 | 08.07.2025 | 30.06.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,8 % | 65,9 % | 93,1 % | 97,4 % | 15,5 % | 15,0 % | 15,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −13,0 % | −21,8 % | −356,2 % | 89,7 % | −4,5 % | −48,1 % | −552,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.