Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10875352

Osaühing Verjar Europe

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10875352
  • Asutatud2002 (24 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202517 219 €
  • KMKR numberEE100768954

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 01.07.2002Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.07.2002 2002, Esimene aruanne 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Verjar Europe
Registrikood
10875352
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.07.2002
KMKR number
EE100768954
Osa- või aktsiakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vääna tn 37
Aadress kehtib alates
08.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Marleen Mikiver50 % · 20 000 EEKAinuomand01.09.2023
Karmen Mikiver50 % · 20 000 EEKAinuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ülle LoogusJuhatuse liige19.10.2022

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Marleen Mikiverotsene osalus05.07.2024
Karmen Mikiverotsene osalus05.07.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg24 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu17 219 €+7
Müügitulu muutus9894 € → 17 219 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4305 €8610 €13 tuh €17 tuh €20192020202120222023202417 219 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu sisu levitamine teenis ettevõte 2025. aastal 9950 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu sisu levitamine EMTAK 20259950 €
2025Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20257269 €
2024Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20259894 €
2023Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20086206 €
2023Taksovedu EMTAK 20081729 €
2022Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20081750 €
2021Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200816 442 €
2020Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20081196 €
2019Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 200816 330 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Taksoveo tegevusluba TransportTegevuslubaKehtiv15.11.2022

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 17 219 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti17 219 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102003ei kajastu20042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20030

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu17 219 €9894 €7935 €1750 €16 442 €1196 €16 330 €
Ärikasum20,00 €−139 €−4553 €−1565 €1239 €−2234 €538 €
Kasum enne tulumaksustamist20,00 €−139 €−4553 €−1565 €1239 €−2234 €538 €
Aruandeaasta kasum20,00 €−139 €−4553 €−1565 €1239 €−2234 €538 €
Tööjõukulud534 €335 €1574 €1122 €147 €207 €167 €
Põhivarade kulum909 €922 €1064 €683 €1009 €1295 €1683 €
Varad kokku11 714 €10 930 €10 714 €15 308 €17 352 €15 212 €22 461 €
sh käibevarad11 187 €9494 €9354 €14 612 €16 523 €14 359 €20 313 €
sh põhivarad527 €1436 €1360 €696 €829 €853 €2148 €
sh raha10 505 €9461 €9232 €14 437 €15 330 €13 138 €12 883 €
Omakapital10 214 €10 194 €10 333 €14 886 €16 451 €15 212 €17 446 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum7382 €7521 €12 074 €13 639 €12 400 €14 634 €14 096 €
Lühiajalised kohustised1500 €736 €381 €422 €901 €0,00 €5015 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit929 €783 €−3489 €−882 €2248 €−939 €2221 €
Aruanne esitatud18.06.202614.05.202526.05.202407.03.202305.05.202222.06.202120.04.2020
Omakapitali osakaal varadest87,2 %93,3 %96,4 %97,2 %94,8 %100,0 %77,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,1 %−1,4 %−57,4 %−89,4 %7,5 %−186,8 %3,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang