Krone ScanBalt OÜ
- Registrikood10876561
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20257 546 427 €
- KMKR numberEE100769092
Üldandmed
- Ärinimi
- Krone ScanBalt OÜ
- Registrikood
- 10876561
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2002
- KMKR number
- EE100769092
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Pildiküla, Põrguvälja tee 3/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 7 546 427 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 16 319 772 € → 7 546 427 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253244907
- Veebileht krone-trailer.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | |
| 77121 | Veokite rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 5 072 235 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 5 072 235 € |
| 2025 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1 912 207 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 561 985 € |
| 2024 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 14 465 264 € |
| 2024 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 430 185 € |
| 2024 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 424 323 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 9 586 748 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 358 935 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 465 036 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 6 806 823 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 318 733 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 392 527 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 3 824 668 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 760 440 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 269 649 € |
| 2020 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 1 958 907 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 558 424 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 360 059 € |
| 2019 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 6 254 745 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 495 803 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 357 419 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 546 427 € | 16 319 772 € | 11 410 719 € | 8 518 083 € | 4 888 765 € | 2 877 390 € | 7 107 967 € |
| Ärikasum enne makse | 79 088 € | 303 799 € | 399 724 € | 500 568 € | 295 128 € | −186 064 € | −114 722 € |
| Aruandeaasta kasum | 79 088 € | 303 799 € | 399 724 € | 500 568 € | 295 128 € | −186 064 € | −114 722 € |
| Tööjõukulud | 360 372 € | 381 532 € | 366 553 € | 328 921 € | 261 180 € | 335 693 € | 418 162 € |
| Varad kokku | 10 580 116 € | 12 055 109 € | 10 648 346 € | 6 208 527 € | 5 636 575 € | 3 256 386 € | 3 292 596 € |
| sh käibevarad | 3 210 366 € | 4 134 195 € | 4 990 479 € | 1 147 068 € | 1 257 214 € | 1 399 028 € | 2 326 238 € |
| sh raha | 108 372 € | 3360 € | 83 717 € | 71 615 € | 32 275 € | 27 143 € | 172 984 € |
| Omakapital | 3 337 580 € | 3 258 492 € | 2 954 693 € | 2 554 969 € | 2 054 401 € | 1 759 273 € | 1 945 337 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € |
| Lühiajalised kohustised | 172 863 € | 1 046 920 € | 1 342 843 € | 471 790 € | 333 992 € | 1 475 482 € | 1 314 293 € |
| Pikaajalised kohustised | 7 069 673 € | 7 749 697 € | 6 350 810 € | 3 181 768 € | 3 248 182 € | 21 631 € | 32 966 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 7 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,5 % | 27,0 % | 27,7 % | 41,2 % | 36,4 % | 54,0 % | 59,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 1,9 % | 3,5 % | 5,9 % | 6,0 % | -6,5 % | -1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.