WESICO PROJECT OÜ
- Registrikood10882277
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 202447
- Müügitulu 20247 874 862 €
- KMKR numberEE100789687
Üldandmed
- Ärinimi
- WESICO PROJECT OÜ
- Registrikood
- 10882277
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.09.2002
- KMKR number
- EE100789687
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Puurmani alevik, Pargi tn 17-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
84/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 47 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 7 874 862 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 8 254 462 € → 7 874 862 € | -1,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3727339114
- Mobiil +3725280801
- Veebileht wesico.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42211 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 6 424 773 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 6 424 773 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 400 502 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 32 787 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 16 800 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 6 070 623 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 183 839 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 6 026 688 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 659 567 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 9 424 946 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 922 000 € |
| 2020 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 8 332 911 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 287 539 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 7 259 070 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 312 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 47 |
| 2023 | 49 |
| 2022 | 54 |
| 2021 | 58 |
| 2020 | 54 |
| 2019 | 48 |
| 2018 | 49 |
| 2017 | 50 |
| 2016 | 49 |
| 2015 | 48 |
| 2014 | 49 |
| 2013 | 49 |
| 2012 | 60 |
| 2011 | 47 |
| 2010 | 30 |
| 2009 | 26 |
| 2008 | 30 |
| 2007 | 32 |
| 2006 | 27 |
| 2005 | 15 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 874 862 € | 8 254 462 € | 8 686 255 € | 10 482 622 € | 8 788 184 € | 8 036 274 € |
| Ärikasum enne makse | 443 132 € | 119 970 € | 419 518 € | 451 275 € | 542 793 € | 219 831 € |
| Aruandeaasta kasum | 443 132 € | 119 970 € | 417 768 € | 449 700 € | 503 043 € | 205 162 € |
| Tööjõukulud | 1 090 119 € | 969 683 € | 944 300 € | 1 035 786 € | 895 312 € | 800 038 € |
| Varad kokku | 10 648 414 € | 10 315 218 € | 9 620 953 € | 8 661 883 € | 7 236 668 € | 7 542 714 € |
| sh käibevarad | 5 232 278 € | 7 772 332 € | 6 905 665 € | 5 445 066 € | 4 405 479 € | 4 774 780 € |
| sh raha | 153 243 € | 193 531 € | 98 377 € | 1 526 886 € | 176 805 € | 565 150 € |
| Omakapital | 6 148 514 € | 6 298 032 € | 6 178 062 € | 5 771 047 € | 5 331 024 € | 5 021 984 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 127 906 € | 2 987 331 € | 3 183 823 € | 2 730 348 € | 1 790 166 € | 2 461 603 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 371 994 € | 1 029 855 € | 259 068 € | 160 488 € | 115 478 € | 59 127 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 47 | 49 | 54 | 58 | 54 | 48 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,7 % | 61,1 % | 64,2 % | 66,6 % | 73,7 % | 66,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,6 % | 1,5 % | 4,8 % | 4,3 % | 5,7 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.