Registrikaart · Äriregistri kanne 10885293
Trans-Logik Oil OÜ
- Registrikood10885293
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025511 862 €
- KMKR numberEE100812363
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Trans-Logik Oil OÜ
- Registrikood
- 10885293
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.08.2002
- KMKR number
- EE100812363
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Kivi tn 1-12
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tridivin UÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mikhail Andreev | Juhatuse liige | 02.03.2012 |
| Olga Pavuka | Juhatuse liige | 07.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olga Pavuka | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 18.09.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 511 862 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 872 987 € → 511 862 € | -12,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37120036376
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77391 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 511 862 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 511 862 € |
| 2024 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 872 987 € |
| 2023 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 550 820 € |
| 2022 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 156 314 € |
| 2021 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 169 437 € |
| 2020 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 147 139 € |
| 2019 | Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 264 240 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 511 862 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Usbekistan | 509 030 € |
| Kasahstan | 2832 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 511 862 € | 872 987 € | 550 820 € | 156 314 € | 169 437 € | 147 139 € | 264 240 € |
| Ärikasum | 392 858 € | 178 821 € | 155 735 € | 3497 € | 138 030 € | −6258 € | −44 388 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 404 049 € | 170 421 € | 166 227 € | 7789 € | 142 361 € | 6380 € | −4793 € |
| Aruandeaasta kasum | 404 049 € | 170 421 € | 166 227 € | 7789 € | 124 756 € | −17 245 € | −4793 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 3153 € | 18 976 € | 21 520 € | 31 461 € | 42 053 € | 31 916 € |
| Varad kokku | 952 468 € | 608 495 € | 620 114 € | 534 848 € | 441 380 € | 441 580 € | 554 968 € |
| sh käibevarad | 952 468 € | 587 036 € | 616 961 € | 512 719 € | 397 731 € | 366 470 € | 461 175 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 21 459 € | 3153 € | 22 129 € | 43 649 € | 75 110 € | 93 793 € |
| sh raha | 56 351 € | 85 556 € | 47 165 € | 2839 € | 31 877 € | 18 833 € | 101 € |
| Omakapital | 951 845 € | 607 796 € | 545 375 € | 433 148 € | 425 359 € | 382 013 € | 493 758 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 544 984 € | 434 563 € | 376 336 € | 422 547 € | 297 791 € | 396 446 € | 495 739 € |
| Lühiajalised kohustised | 623 € | 699 € | 74 739 € | 100 011 € | 8415 € | 45 231 € | 40 928 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 1689 € | 7606 € | 14 336 € | 20 282 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 392 858 € | 181 974 € | 174 711 € | 25 017 € | 169 491 € | 35 795 € | −12 472 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 04.07.2025 | 01.07.2024 | 26.09.2023 | 02.09.2022 | 01.07.2021 | 23.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 87,9 % | 81,0 % | 96,4 % | 86,5 % | 89,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 78,9 % | 19,5 % | 30,2 % | 5,0 % | 73,6 % | −11,7 % | −1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.