Registrikaart · Äriregistri kanne 10887518
OÜ Matroos Grupp
- Registrikood10887518
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202559 771 €
- KMKR numberEE100779820
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Matroos Grupp
- Registrikood
- 10887518
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.08.2002
- KMKR number
- EE100779820
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Võrse tn 15
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mati Roose | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mati Roose | Juhatuse liige | 19.08.2002 |
| Hilve Roose | Juhatuse liige | 19.10.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mati Roose | otsene osalus | 12.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 59 771 € | +12 | |
| Müügitulu muutus | 64 345 € → 59 771 € | -2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 59 771 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 59 771 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 64 345 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 61 717 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 63 793 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 55 918 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 52 907 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 52 639 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 59 771 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 59 771 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 14 |
| 2012 | 11 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 16 |
| 2009 | 10 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 10 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 771 € | 64 345 € | 61 717 € | 63 793 € | 55 918 € | 52 907 € | 52 639 € |
| Ärikasum | −37 174 € | −51 500 € | −67 311 € | −71 916 € | −9983 € | −50 638 € | −50 110 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −37 174 € | −51 443 € | −67 273 € | −71 912 € | −9980 € | −50 636 € | −50 110 € |
| Aruandeaasta kasum | −37 174 € | −51 443 € | −67 273 € | −71 912 € | −9980 € | −50 636 € | −50 110 € |
| Tööjõukulud | 7979 € | 7019 € | 17 843 € | 14 952 € | 13 825 € | 12 541 € | 12 736 € |
| Põhivarade kulum | 36 972 € | 34 583 € | 8304 € | 8304 € | 13 609 € | 29 520 € | 31 611 € |
| Varad kokku | 360 924 € | 400 678 € | 371 086 € | 432 323 € | 592 078 € | 597 395 € | 611 264 € |
| sh käibevarad | 6629 € | 9411 € | 59 886 € | 44 855 € | 34 544 € | 26 252 € | 10 601 € |
| sh põhivarad | 354 295 € | 391 267 € | 311 200 € | 387 468 € | 557 534 € | 571 143 € | 600 663 € |
| sh raha | 5093 € | 5798 € | 48 831 € | 43 812 € | 33 368 € | 24 412 € | 6816 € |
| Omakapital | 275 191 € | 312 365 € | 363 808 € | 431 081 € | 502 993 € | 512 973 € | 563 609 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 309 553 € | 360 996 € | 428 269 € | 500 181 € | 510 161 € | 560 797 € | 610 907 € |
| Lühiajalised kohustised | 85 733 € | 88 313 € | 7278 € | 1242 € | 89 085 € | 84 422 € | 47 655 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −202 € | −16 917 € | −59 007 € | −63 612 € | 3626 € | −21 118 € | −18 499 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 02.07.2025 | 28.06.2024 | 29.06.2023 | 02.07.2022 | 28.06.2021 | 25.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,2 % | 78,0 % | 98,0 % | 99,7 % | 85,0 % | 85,9 % | 92,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −62,2 % | −79,9 % | −109,0 % | −112,7 % | −17,8 % | −95,7 % | −95,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.