Registrikaart · Äriregistri kanne 10888771
Superviisor OÜ
- Registrikood10888771
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025108 852 €
- KMKR numberEE100778902
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6127 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Superviisor OÜ
- Registrikood
- 10888771
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.08.2002
- KMKR number
- EE100778902
- Osa- või aktsiakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Jaama tn 1a
- Aadress kehtib alates
- 07.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Raido Valgeväli | 99 % · 24 750 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ksenia Viksne | 1 % · 250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raido Valgeväli | Juhatuse liige | 17.06.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raido Valgeväli | otsene osalus | 20.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 108 852 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 79 500 € → 108 852 € | +11,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6127 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256666007
- Veebilehtsuperviisor.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 108 852 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 108 852 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 79 500 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 117 960 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 81 825 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 38 000 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 2550 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 852 € | 79 500 € | 117 960 € | 81 825 € | 38 000 € | 0,00 € | 2550 € |
| Ärikasum | 41 262 € | 24 319 € | −738 € | 45 798 € | 37 950 € | 0,00 € | 9844 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 41 262 € | 24 319 € | −703 € | 45 813 € | 37 950 € | 0,00 € | 9844 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 262 € | 24 319 € | −8042 € | 42 063 € | 37 950 € | 0,00 € | 9844 € |
| Tööjõukulud | 37 570 € | 26 379 € | 41 014 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 3149 € | 2099 € | 1050 € | 350 € | — | — | — |
| Varad kokku | 190 070 € | 130 437 € | 103 084 € | 132 322 € | 109 388 € | 71 388 € | 71 388 € |
| sh käibevarad | 175 724 € | 112 942 € | 83 490 € | 111 678 € | 109 388 € | 71 388 € | 71 388 € |
| sh põhivarad | 14 346 € | 17 495 € | 19 594 € | 20 644 € | — | — | 0,00 € |
| sh raha | 83 573 € | 76 840 € | 68 590 € | 81 218 € | 71 288 € | 71 288 € | 71 288 € |
| Omakapital | 159 240 € | 117 978 € | 93 659 € | 131 401 € | 109 338 € | 71 388 € | 71 388 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 92 978 € | 68 659 € | 76 701 € | 64 338 € | 46 388 € | 46 388 € | 36 544 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 830 € | 12 459 € | 9425 € | 921 € | 50,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 44 411 € | 26 418 € | 312 € | 46 148 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 19.08.2026 | 14.08.2025 | 04.07.2024 | 10.11.2023 | 25.02.2022 | 04.08.2021 | 15.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,8 % | 90,4 % | 90,9 % | 99,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 37,9 % | 30,6 % | −6,8 % | 51,4 % | 99,9 % | — | 386,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6127 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.