Registrikaart · Äriregistri kanne 10889204
Bakeri OÜ
- Registrikood10889204
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025160 674 €
- KMKR numberEE100778614
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bakeri OÜ
- Registrikood
- 10889204
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.08.2002
- KMKR number
- EE100778614
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Alavere küla, Kose mnt 14-8
- Aadress kehtib alates
- 17.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Priit Kaselaan | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Priit Kaselaan | Juhatuse liige | 08.11.2017 |
| Anti Tiik | Juhatuse liige | 08.11.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Priit Kaselaan | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 160 674 € | +15,9 | |
| Müügitulu muutus | 147 508 € → 160 674 € | +2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 160 674 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 160 674 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 147 508 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 269 479 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 383 678 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 138 773 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 409 263 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 89 711 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.03.2012 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 160 674 € | 147 508 € | 269 481 € | 383 678 € | 138 773 € | 409 263 € | 89 711 € |
| Ärikasum | −6827 € | −13 103 € | −24 296 € | 20 344 € | −7786 € | 63 542 € | 1853 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6826 € | −13 103 € | −24 293 € | 20 344 € | −7785 € | 63 544 € | 1853 € |
| Aruandeaasta kasum | −6826 € | −13 538 € | −24 526 € | 20 344 € | −7987 € | 62 144 € | 1853 € |
| Tööjõukulud | 29 312 € | 48 493 € | 43 654 € | 14 889 € | 20 189 € | 17 561 € | — |
| Põhivarade kulum | 5346 € | 5346 € | 4972 € | 4972 € | 4972 € | 5700 € | 1741 € |
| Varad kokku | 34 994 € | 36 212 € | 56 945 € | 94 344 € | 59 108 € | 171 754 € | 18 159 € |
| sh käibevarad | 18 299 € | 14 171 € | 30 691 € | 64 501 € | 24 293 € | 153 926 € | 12 798 € |
| sh põhivarad | 16 695 € | 22 041 € | 26 254 € | 29 843 € | 34 815 € | 17 828 € | 5361 € |
| sh raha | 9332 € | 6494 € | 20 363 € | 50 973 € | 13 131 € | 128 152 € | 4893 € |
| Omakapital | 25 995 € | 32 821 € | 47 869 € | 74 195 € | 53 851 € | 63 038 € | 6494 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 30 009 € | 43 547 € | 69 583 € | 51 039 € | 59 026 € | −1918 € | 1829 € |
| Lühiajalised kohustised | 8999 € | 3391 € | 8376 € | 19 449 € | 4557 € | 108 016 € | 10 965 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −1481 € | −7757 € | −19 324 € | 25 316 € | −2814 € | 69 242 € | 3594 € |
| Aruanne esitatud | 05.03.2026 | 05.04.2025 | 05.04.2024 | 18.04.2023 | 13.06.2022 | 29.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 90,6 % | 84,1 % | 78,6 % | 91,1 % | 36,7 % | 35,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,2 % | −9,2 % | −9,1 % | 5,3 % | −5,8 % | 15,2 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.