OÜ Kuralase
- Registrikood10891069
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20246749 €
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Kuralase
- Registrikood
- 10891069
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.09.2002
- KMKR number
- —
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuralase küla, Loode
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 6749 € | +3,3 |
| Müügitulu muutus | 90,00 € → 6749 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725056227
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55205 | Kodumajutused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kodumajutused teenis ettevõte 2024. aastal 6749 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kodumajutused EMTAK 2025 | 6749 € |
| 2023 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 90,00 € |
| 2022 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6749 € | 90,00 € | 800 € | — | — | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 6735 € | 80,00 € | 791 € | 5,00 € | 22 324 € | 1019 € |
| Aruandeaasta kasum | 6735 € | 80,00 € | 791 € | 5,00 € | 22 324 € | 1019 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 19 307 € | 10 572 € | 8600 € | 7809 € | 7804 € | 7804 € |
| sh käibevarad | 1325 € | 0,00 € | 1,00 € | 5,00 € | — | 0,00 € |
| sh raha | 45,00 € | — | — | — | — | 0,00 € |
| Omakapital | 15 415 € | 8680 € | 8600 € | 7809 € | 7804 € | −14 520 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 22 324 € |
| Pikaajalised kohustised | 3892 € | 1892 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,8 % | 82,1 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | -186,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 99,8 % | 88,9 % | 98,9 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.