Registrikaart · Äriregistri kanne 10892583
Mostal Service OÜ
- Registrikood10892583
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 880 €
- KMKR numberEE100784828
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mostal Service OÜ
- Registrikood
- 10892583
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.09.2002
- KMKR number
- EE100784828
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 32-36
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marina Takiulina | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jana Galitskaja | Juhatuse liige | 09.10.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marina Takiulina | otsene osalus | 09.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 12 880 € | +5,9 | |
| Müügitulu muutus | 13 307 € → 12 880 € | -1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726215755
- Mobiil+3725523324
- Telefon+3726010070
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46642 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 7400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 7400 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 5480 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7367 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 5940 € |
| 2023 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 17 375 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 685 € |
| 2022 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 14 039 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 7387 € |
| 2021 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 26 817 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6060 € |
| 2020 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 19 774 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6343 € |
| 2019 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 14 421 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6024 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 880 € | 13 307 € | 28 060 € | 21 426 € | 32 877 € | 26 117 € | 20 445 € |
| Ärikasum | 817 € | 3343 € | −2802 € | −7189 € | −1882 € | −652 € | −2996 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1313 € | 4313 € | −1968 € | −7045 € | −1685 € | −310 € | −2719 € |
| Aruandeaasta kasum | 1313 € | 4313 € | −1968 € | −7045 € | −1685 € | −310 € | −2719 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 1210 € | 638 € | 590 € | 650 € | 595 € |
| Põhivarade kulum | 540 € | 574 € | 553 € | 497 € | 668 € | 716 € | 647 € |
| Varad kokku | 24 942 € | 23 594 € | 19 632 € | 21 515 € | 28 477 € | 30 049 € | 30 411 € |
| sh käibevarad | 22 366 € | 20 478 € | 15 941 € | 18 530 € | 25 932 € | 26 836 € | 27 724 € |
| sh põhivarad | 2576 € | 3116 € | 3691 € | 2985 € | 2545 € | 3213 € | 2687 € |
| sh raha | 782 € | 1998 € | 5170 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 24 812 € | 23 499 € | 19 186 € | 21 154 € | 28 200 € | 29 885 € | 30 195 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 20 687 € | 16 374 € | 18 342 € | 25 388 € | 27 073 € | 27 383 € | 30 102 € |
| Lühiajalised kohustised | 130 € | 95,00 € | 446 € | 361 € | 277 € | 164 € | 216 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1357 € | 3917 € | −2249 € | −6692 € | −1214 € | 64,00 € | −2349 € |
| Aruanne esitatud | 25.03.2026 | 02.05.2025 | 21.05.2024 | 08.02.2023 | 17.02.2022 | 07.01.2021 | 24.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 99,6 % | 97,7 % | 98,3 % | 99,0 % | 99,5 % | 99,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,2 % | 32,4 % | −7,0 % | −32,9 % | −5,1 % | −1,2 % | −13,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.