Registrikaart · Äriregistri kanne 10896747
OSAÜHING NARVA HAMBAKLIINIK
- Registrikood10896747
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 202552
- Müügitulu 20254 109 538 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING NARVA HAMBAKLIINIK
- Registrikood
- 10896747
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.12.2002
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3190 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Vestervalli tn 25
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Igor Ageev | 100 % · 3190 € | Ainuomand | 06.03.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Igor Ageev | Juhatuse liige | 06.04.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Igor Ageev | otsene osalus | 04.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 52 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 4 109 538 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 061 424 € → 4 109 538 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723591272
- Mobiil+37253055655
- Telefon+3723591272
- Telefon+3723591931
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86231 | Hambaravi | Põhitegevusala |
| 47751 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hambaravi teenis ettevõte 2025. aastal 4 096 101 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hambaravi EMTAK 2025 | 4 096 101 € |
| 2025 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 9348 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4089 € |
| 2024 | Hambaravi EMTAK 2025 | 4 050 510 € |
| 2024 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 6974 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3940 € |
| 2023 | Hambaravi EMTAK 2008 | 3 409 062 € |
| 2023 | Muude kaupade jaemüük kioskites ja turgudel EMTAK 2008 | 6155 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4560 € |
| 2022 | Hambaravi EMTAK 2008 | 3 067 174 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4610 € |
| 2022 | Muude kaupade jaemüük kioskites ja turgudel EMTAK 2008 | 4412 € |
| 2021 | Hambaravi EMTAK 2008 | 2 691 091 € |
| 2021 | Muude kaupade jaemüük kioskites ja turgudel EMTAK 2008 | 3713 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3430 € |
| 2020 | Hambaravi EMTAK 2008 | 2 392 719 € |
| 2020 | Muude kaupade jaemüük kioskites ja turgudel EMTAK 2008 | 4581 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1500 € |
| 2019 | Hambaravi EMTAK 2008 | 2 439 340 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5532 € |
| 2019 | Muude kaupade jaemüük kioskites ja turgudel EMTAK 2008 | 1800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 4 109 538 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 4 109 538 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 52 |
| 2024 | 55 |
| 2023 | 56 |
| 2022 | 56 |
| 2021 | 57 |
| 2020 | 56 |
| 2019 | 62 |
| 2018 | 62 |
| 2017 | 64 |
| 2016 | 69 |
| 2015 | 84 |
| 2014 | 64 |
| 2013 | 64 |
| 2012 | 73 |
| 2011 | 74 |
| 2010 | 74 |
| 2009 | 79 |
| 2008 | 84 |
| 2007 | 86 |
| 2006 | 88 |
| 2005 | 96 |
| 2004 | 95 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 109 538 € | 4 061 424 € | 3 419 777 € | 3 076 196 € | 2 698 234 € | 2 398 800 € | 2 446 672 € |
| Ärikasum | 585 326 € | 566 268 € | 100 589 € | 428 463 € | 314 487 € | 356 163 € | 391 908 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 677 482 € | 673 210 € | 158 959 € | 446 725 € | 324 476 € | 433 779 € | 432 106 € |
| Aruandeaasta kasum | 677 482 € | 600 710 € | 158 959 € | 446 725 € | 324 476 € | 404 334 € | 432 106 € |
| Tööjõukulud | 2 574 520 € | 2 586 450 € | 2 168 348 € | 1 950 947 € | 1 714 605 € | 1 425 126 € | 1 602 175 € |
| Põhivarade kulum | 76 781 € | 61 723 € | 58 321 € | 49 416 € | 46 589 € | 42 573 € | 39 912 € |
| Varad kokku | 1 617 794 € | 2 199 496 € | 1 915 176 € | 1 719 025 € | 1 275 902 € | 926 291 € | 1 698 952 € |
| sh käibevarad | 1 145 027 € | 1 677 503 € | 1 315 089 € | 1 210 532 € | 813 797 € | 476 899 € | 1 022 458 € |
| sh põhivarad | 472 767 € | 521 993 € | 600 087 € | 508 493 € | 462 105 € | 449 392 € | 676 494 € |
| sh raha | 995 717 € | 1 033 565 € | 769 480 € | 926 376 € | 708 718 € | 388 330 € | 597 872 € |
| Omakapital | 951 678 € | 1 772 696 € | 1 461 987 € | 1 303 027 € | 856 302 € | 531 826 € | 1 455 563 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3190 € | 3190 € | 3190 € | 3190 € | 3190 € | 3190 € | 3190 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 271 006 € | 1 168 796 € | 1 299 838 € | 853 112 € | 528 636 € | 124 302 € | 1 020 267 € |
| Lühiajalised kohustised | 666 116 € | 426 800 € | 453 189 € | 415 998 € | 410 600 € | 373 465 € | 240 461 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 9000 € | 21 000 € | 2928 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 52 | 55 | 56 | 56 | 57 | 56 | 62 |
| Ärikasum enne kulumit | 662 107 € | 627 991 € | 158 910 € | 477 879 € | 361 076 € | 398 736 € | 431 820 € |
| Aruanne esitatud | 16.07.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 17.07.2023 | 01.07.2022 | 30.06.2021 | 19.05.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,8 % | 80,6 % | 76,3 % | 75,8 % | 67,1 % | 57,4 % | 85,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,5 % | 14,8 % | 4,6 % | 14,5 % | 12,0 % | 16,9 % | 17,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.