Registrikaart · Äriregistri kanne 10896977
OSAÜHING KERSTI VÕLU KOOLITUSKESKUS
- Registrikood10896977
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 107 601 €
- KMKR numberEE100909014
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING KERSTI VÕLU KOOLITUSKESKUS
- Registrikood
- 10896977
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2002
- KMKR number
- EE100909014
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kooli tn 7
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kersti Võlu | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kersti Võlu | Juhatuse liige | 27.12.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kersti Võlu | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 107 601 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 094 498 € → 1 107 601 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723352137
- Mobiil+3725055063
- Telefon+3723352137
- Veebilehtkvkoolitus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 1 080 601 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 1 080 601 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 27 000 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 1 079 043 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 15 455 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 716 144 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 061 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 366 452 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 023 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 425 831 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2158 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 477 803 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4414 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 496 703 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 174 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Reisiettevõtjana tegutsemine Turism | Majandustegevusteade | Kehtiv | 19.10.2017 |
| Tuleohutusteenus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 15.09.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 10 467 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 097 134 € |
| Hispaania | 10 467 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 20 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 24 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 35 |
| 2007 | 48 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 60 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 107 601 € | 1 094 498 € | 737 205 € | 376 475 € | 427 989 € | 482 217 € | 510 877 € |
| Ärikasum | 95 268 € | 373 976 € | 148 932 € | 90 049 € | 49 980 € | 13 953 € | 10 525 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 96 967 € | 383 578 € | 150 123 € | 90 055 € | 49 761 € | 13 958 € | 10 484 € |
| Aruandeaasta kasum | 96 967 € | 383 578 € | 150 123 € | 90 055 € | 49 761 € | 13 958 € | 10 484 € |
| Tööjõukulud | 536 909 € | 378 637 € | 322 887 € | 158 501 € | 186 208 € | 245 289 € | 199 935 € |
| Põhivarade kulum | 14 649 € | 10 963 € | 10 457 € | 10 644 € | 10 644 € | 11 453 € | 11 005 € |
| Varad kokku | 1 305 902 € | 1 165 926 € | 800 899 € | 617 643 € | 543 706 € | 587 559 € | 479 051 € |
| sh käibevarad | 555 936 € | 404 940 € | 328 218 € | 134 505 € | 49 924 € | 85 538 € | 104 334 € |
| sh põhivarad | 749 966 € | 760 986 € | 472 681 € | 483 138 € | 493 782 € | 502 021 € | 374 717 € |
| sh raha | 324 020 € | 167 449 € | 166 655 € | 83 516 € | 2538 € | 50 913 € | 38 599 € |
| Omakapital | 1 165 498 € | 1 085 531 € | 719 953 € | 581 830 € | 491 775 € | 442 014 € | 428 056 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 065 200 € | 698 622 € | 566 499 € | 488 444 € | 438 683 € | 424 725 € | 414 241 € |
| Lühiajalised kohustised | 140 404 € | 80 395 € | 80 946 € | 35 813 € | 51 931 € | 145 545 € | 50 995 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 20 | 18 |
| Ärikasum enne kulumit | 109 917 € | 384 939 € | 159 389 € | 100 693 € | 60 624 € | 25 406 € | 21 530 € |
| Aruanne esitatud | 16.04.2026 | 04.06.2025 | 03.06.2024 | 08.06.2023 | 16.06.2022 | 17.06.2021 | 02.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,2 % | 93,1 % | 89,9 % | 94,2 % | 90,4 % | 75,2 % | 89,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,8 % | 35,0 % | 20,4 % | 23,9 % | 11,6 % | 2,9 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.