Edian Osaühing
- Registrikood10899243
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 20251 050 366 €
- KMKR numberEE100808911
Üldandmed
- Ärinimi
- Edian Osaühing
- Registrikood
- 10899243
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.12.2002
- KMKR number
- EE100808911
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Metsküla, Oodre
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
70/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 1 050 366 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 989 666 € → 1 050 366 € | +1,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725047446
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 974 353 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 974 353 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 76 013 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 923 816 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 52 120 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 13 730 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 791 925 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 49 538 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 15 265 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 834 608 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 82 105 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 14 900 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 728 951 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 37 486 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 34 382 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 350 287 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 18 149 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 17 779 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 547 812 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 9984 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 061 157 € | 989 666 € | 856 728 € | 931 613 € | 800 819 € | 386 215 € | 567 165 € |
| Ärikasum enne makse | 10 039 € | 8518 € | 4752 € | 119 197 € | −31 594 € | −103 751 € | 8825 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 038 € | 8517 € | 4742 € | 119 197 € | −31 594 € | −103 751 € | 8825 € |
| Tööjõukulud | 56 278 € | 76 051 € | 37 703 € | 27 738 € | 19 203 € | 20 873 € | 19 802 € |
| Varad kokku | 1 041 745 € | 835 097 € | 566 151 € | 594 650 € | 498 344 € | 466 236 € | 507 396 € |
| sh käibevarad | 187 517 € | 284 145 € | 173 993 € | 309 305 € | 143 350 € | 134 644 € | 93 244 € |
| sh raha | 6758 € | 20 901 € | 35 071 € | 115 237 € | 48 728 € | 25 383 € | 15 778 € |
| Omakapital | 461 125 € | 451 088 € | 442 571 € | 437 829 € | 318 632 € | 350 226 € | 453 977 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 217 216 € | 268 619 € | 102 663 € | 49 842 € | 65 977 € | 100 366 € | 35 059 € |
| Pikaajalised kohustised | 363 404 € | 115 390 € | 20 917 € | 106 979 € | 113 735 € | 15 644 € | 18 360 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,3 % | 54,0 % | 78,2 % | 73,6 % | 63,9 % | 75,1 % | 89,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 0,9 % | 0,6 % | 12,8 % | -3,9 % | -26,9 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.