Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10901744

TP Fecit Osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10901744
  • Asutatud2002 (23 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20257500 €
  • KMKR numberEE100793495
  • Sellel aadressil on registreeritud 93 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 18.10.2002Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.10.2002 2002, Esimene aruanne 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
TP Fecit Osaühing
Registrikood
10901744
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.10.2002
KMKR number
EE100793495
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 4
Aadress kehtib alates
06.10.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu7500 €+3,7
Müügitulu muutus14 754 € → 7500 €-14,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
80011Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitsePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €65 tuh €130 tuh €196 tuh €261 tuh €260 930 €2019202020212022202320247500 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse teenis ettevõte 2025. aastal 7500 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 20257500 €
2024Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 202514 754 €
2023Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200819 200 €
2022Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008220 467 €
2021Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008256 313 €
2020Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008255 480 €
2019Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008260 930 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
047111420031420042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
202210
202112
202014
201912
201812
201711
201612
201512
201410
201310
201210
201110
201010
20090
20088
20079
200611
200514
200414
200311

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7500 €14 754 €19 200 €220 467 €256 313 €255 480 €260 930 €
Ärikasum−17 242 €−19 602 €−39 470 €7126 €8300 €9336 €11 942 €
Kasum enne tulumaksustamist−17 242 €−19 602 €−39 470 €7126 €8300 €9336 €11 912 €
Aruandeaasta kasum−17 242 €−19 602 €−41 920 €2050 €3049 €3219 €3690 €
Tööjõukulud10 647 €10 295 €22 588 €140 624 €183 489 €178 192 €165 094 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €291 €1666 €3688 €6373 €11 758 €
Varad kokku5906 €24 178 €43 183 €120 010 €154 106 €181 921 €212 387 €
sh käibevarad5906 €24 178 €43 183 €119 719 €152 150 €176 277 €200 370 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €291 €1956 €5644 €12 017 €
sh raha3898 €20 381 €39 543 €86 842 €146 670 €144 769 €169 342 €
Omakapital2860 €20 102 €39 705 €96 679 €125 811 €155 020 €185 513 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum17 290 €36 892 €78 813 €91 817 €119 950 €148 989 €179 011 €
Lühiajalised kohustised3046 €4076 €3478 €23 331 €28 295 €26 901 €26 874 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11110121412
Ärikasum enne kulumit−17 242 €−19 602 €−39 179 €8792 €11 988 €15 709 €23 700 €
Aruanne esitatud29.06.202629.06.202530.06.202402.06.202310.06.202230.06.202110.07.2020
Omakapitali osakaal varadest48,4 %83,1 %91,9 %80,6 %81,6 %85,2 %87,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−229,9 %−132,9 %−218,3 %0,9 %1,2 %1,3 %1,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang