Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10902198

Osaühing REVALEST PROF

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10902198
  • Asutatud2002 (23 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202437 622 €
  • KMKR numberEE100792797

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 21.10.2002Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.10.2002 2002, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing REVALEST PROF
Registrikood
10902198
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.10.2002
KMKR number
EE100792797
Aadress
Rapla maakond, Kohila vald, Pukamäe küla, Ristiku tn 1-5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu37 622 €+10,1
Müügitulu muutus5626 € → 37 622 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala
96211Juuksuriteenindus ja habemeajamine

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9406 €19 tuh €28 tuh €38 tuh €2023: 5626 €20232024: 37 622 €37 622 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 31 481 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202531 481 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 20256141 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20085626 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112004: 0020042005: 020052006: 020062007: 020072008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 002024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu37 622 €5626 €
Ärikasum enne makse4180 €560 €−64,00 €−212 €−12,00 €−12,00 €
Aruandeaasta kasum4180 €560 €−64,00 €−212 €−12,00 €−12,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku8611 €3956 €2592 €2388 €2600 €2612 €
sh käibevarad7338 €3956 €2592 €2388 €2600 €2612 €
sh raha5971 €3803 €2592 €
Omakapital7332 €3152 €2592 €2388 €2600 €2612 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
Lühiajalised kohustised1279 €804 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest85,1 %79,7 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust11,1 %10,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang