Registrikaart · Äriregistri kanne 10902318
US Art OÜ
- Registrikood10902318
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202517 640 €
- KMKR numberEE100801154
- Sellel aadressil on registreeritud 107 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- US Art OÜ
- Registrikood
- 10902318
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.10.2002
- KMKR number
- EE100801154
- Osa- või aktsiakapital
- 5001 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 8
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| U.S. INVEST AKTSIASELTS | 100 % · 5001 € | Ainuomand | 02.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Maarja Sõõrumaa | Juhatuse liige | 14.12.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Sõõrumaa | kaudne osalus | 28.06.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 17 640 € | +7,1 | |
| Müügitulu muutus | 15 272 € → 17 640 € | +4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726264600
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 17 640 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 640 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 15 272 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 408 € |
| 2022 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 21 955 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 786 € |
| 2021 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 3397 € |
| 2020 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2008 | 1645 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 17 640 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 17 640 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 640 € | 15 272 € | 15 408 € | 32 741 € | 3397 € | 0,00 € | 1645 € |
| Ärikasum | −53 476 € | −114 020 € | −52 489 € | −85 254 € | −62 418 € | −58 937 € | −62 440 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −53 641 € | −261 310 € | −231 683 € | −212 409 € | −185 939 € | −175 673 € | −177 026 € |
| Aruandeaasta kasum | −53 641 € | −261 310 € | −231 683 € | −212 409 € | −185 939 € | −175 673 € | −177 026 € |
| Tööjõukulud | 12 921 € | 26 247 € | 12 921 € | 11 966 € | 3216 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4 752 078 € | 4 412 524 € | 4 341 436 € | 4 323 937 € | 4 343 284 € | 4 332 092 € | 4 339 646 € |
| sh käibevarad | 453 178 € | 113 624 € | 42 536 € | 4 323 937 € | 4 343 284 € | 4 332 092 € | 4 339 646 € |
| sh põhivarad | 4 298 900 € | 4 298 900 € | 4 298 900 € | — | — | — | — |
| sh raha | 5113 € | 5113 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3 775 464 € | 3 829 105 € | 64 151 € | 95 834 € | 308 243 € | 494 182 € | 669 855 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5001 € | 5001 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 398 295 € | 2 659 605 € | −1 134 976 € | −922 567 € | −736 628 € | −560 955 € | −383 929 € |
| Lühiajalised kohustised | 976 614 € | 583 419 € | 4 277 285 € | 4 228 103 € | 4 035 041 € | 3 837 910 € | 3 669 791 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 18.06.2021 | 15.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 86,8 % | 1,5 % | 2,2 % | 7,1 % | 11,4 % | 15,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −304,1 % | −1711,0 % | −1503,7 % | −648,8 % | −5473,6 % | — | −10 761,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.