Registrikaart · Äriregistri kanne 10903619
Osaühing UMALTO
- Registrikood10903619
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025151 268 €
- KMKR numberEE100828137
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing UMALTO
- Registrikood
- 10903619
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.10.2002
- KMKR number
- EE100828137
- Osa- või aktsiakapital
- 2800 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, J. Koorti tn 30-84
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Tkatšjov | 33,5 % · 938 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Urmas Rikanson | 33,25 % · 931 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Toomas Nilp | 33,25 % · 931 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Nilp | Juhatuse liige | 29.10.2002 |
| Aleksandr Tkatšjov | Juhatuse liige | 29.10.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Rikanson | otsene osalus | 21.11.2018 |
| Aleksandr Tkatšjov | otsene osalus | 21.11.2018 |
| Toomas Nilp | otsene osalus | 21.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 151 268 € | +15,7 | |
| Müügitulu muutus | 151 757 € → 151 268 € | -0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725265969
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4321 | Elektriinstallatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektriinstallatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 151 268 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2025 | 151 268 € |
| 2024 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2025 | 151 757 € |
| 2023 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 78 501 € |
| 2023 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 9402 € |
| 2022 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 120 180 € |
| 2022 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 1184 € |
| 2021 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 55 833 € |
| 2021 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 3006 € |
| 2020 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 154 410 € |
| 2020 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 71 668 € |
| 2019 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 140 964 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine ja hooldamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.02.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 151 268 € | 151 757 € | 87 903 € | 121 364 € | 58 839 € | 226 078 € | 140 964 € |
| Ärikasum | −10 238 € | 38 904 € | −14 505 € | 19 536 € | −15 845 € | 23 906 € | −9185 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 239 € | 38 409 € | −13 946 € | 19 528 € | −15 851 € | 23 907 € | −9185 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 239 € | 37 159 € | −13 946 € | 19 528 € | −15 851 € | 23 907 € | −9185 € |
| Tööjõukulud | 35 210 € | 27 045 € | 21 353 € | 22 710 € | 18 825 € | 30 430 € | 28 080 € |
| Põhivarade kulum | 696 € | 582 € | 2625 € | 3348 € | 3348 € | 3348 € | 2784 € |
| Varad kokku | 82 735 € | 109 271 € | 76 574 € | 73 762 € | 59 075 € | 89 309 € | 61 527 € |
| sh käibevarad | 80 331 € | 106 171 € | 74 392 € | 68 955 € | 50 920 € | 77 806 € | 46 676 € |
| sh põhivarad | 2404 € | 3100 € | 2182 € | 4807 € | 8155 € | 11 503 € | 14 851 € |
| sh raha | 30 600 € | 13 794 € | 20 018 € | 26 224 € | 10 116 € | 7312 € | 2044 € |
| Omakapital | 62 056 € | 72 295 € | 40 136 € | 54 082 € | 34 554 € | 50 405 € | 26 498 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 69 215 € | 32 056 € | 51 002 € | 31 474 € | 47 325 € | 23 418 € | 32 603 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 679 € | 36 976 € | 36 438 € | 19 680 € | 24 521 € | 38 904 € | 35 029 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −9542 € | 39 486 € | −11 880 € | 22 884 € | −12 497 € | 27 254 € | −6401 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 28.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,0 % | 66,2 % | 52,4 % | 73,3 % | 58,5 % | 56,4 % | 43,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,8 % | 24,5 % | −15,9 % | 16,1 % | −26,9 % | 10,6 % | −6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.